TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

20.07.2010

Międzynarodowy turniej kibiców ! 25 lipca eliminacje!

Tydzień przed inauguracją nowego sezonu kibice sprawdzą swoją formę piłkarską! 31 lipca na plaży w centrum Gdyni Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki organizuje międzynarodowy turniej kibicowski!

Zaproszone zostały wszystkie zaprzyjaźnione z Arką kluby oraz wiele ekip z zagranicy! Każdy może pomóc przy jego organizacji!

Zapowiada się wielkie kibicowskie święto ! Na turniej zaproszone zostały wszystkie "zgody" oraz ekipy z takich krajów jak: Francja, Czechy, Ukraina, Wielka Brytania, czy Serbia!

25 lipca (niedziela) odbędzie się także turniej eliminacyjny na sztucznym boisku GOSiR!

Może startować każda drużyna! Zapisy do 22 lipca w sklepie Arkowiec w Gdyni przy ulicy Wolności. Zgłaszać można drużyny 10 osobowe (tak jak na głównym turnieju), natomiast w turnieju eliminacyjnym grają składy 5+bramkarz. Koszt udziału 200 zł od drużyny. Start o godzinie 10.00.

Zwycięska drużyna ma zapewniony udział w międzynarodowym turnieju kibiców na plaży w Gdyni 31 lipca!
Nikogo także nie trzeba przekonywać, iż zorganizowanie tak dużego turnieju jest sporym wyzwaniem logistycznym, jak i finansowym dla wszystkich kibiców Arki!

Warto, aby nasi goście na długo zapamiętali swój pobyt w Gdyni.
Potrzebna jest pełna mobilizacja! Liczy się każda złotówka, by godnie przyjąć zaproszone ekipy.

Od poniedziałku 28 czerwca można wesprzeć organizację turnieju poprzez zakup okolicznościowej Cegiełki. Jest to limitowana seria w cenie 10 zł.

Cegiełki są dostępne w kasach przy stadionie rugby w godzinach sprzedaży karnetów, w sekretariacie klubu przy ul. Olimpijskiej 5 oraz w sklepach Arkowiec w Gdyni Głównej (Wolności 1a) i w Chyloni (Plac Dworcowy 1a).


Dowolne wpłaty prosimy wpłacać na specjalnie utworzone w tym celu konto SKGA:
47 1090 1102 0000 0001 1420 6669 (bank BZWBK S.A. I Oddział w Wejherowie)

Także osoby z zagranicy mogą włączyć się do pomocy przy akcji!
Poniżej konto w Euro dla emigrantów:
16 1090 1102 0000 0001 1420 6742 z dopiskiem "Turniej" (bank BZWBK S.A. I Oddział w Wejherowie)


Jeśli jesteś właścicielem firmy, lub jesteś w stanie w jakiś konkretny sposób pomóc przy organizacji tego turnieju, to napisz na maila Stowarzyszenia: skga@arkowcy.pl

Serdecznie zapraszamy na turniej oraz do wsparcia i pomocy przy jego organizacji!!Poprzedni Następny

Mapa Strony


    

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia

 

|