TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
gdyniasport

Aktualności

img

26.05.2010

List otwarty: Oświadczenie Klubu.

OŚWIADCZENIE


Dotarła do nas informacja o tzw. „Otwartym liście” kibiców” , który został zamieszczony na niektórych portalach internetowych oraz w poniedziałkowych wydaniach gazet.

Znamy jego treść i stwierdzamy, że wątki w nim poruszone są także przedmiotem stałej troski Władz Klubu.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najistotniejszym elementem wpływającym na wszelką działalność klubu począwszy od jego organizacji, a skończywszy na poziomie sportowym drużyny są finanse.

Stąd budżet klubu i wydatki zmierzające do racjonalnego wydawania środków według zdrowych zasad. Tym będziemy się także kierować przeznaczając środki na sezon 2010/2011. Dotyczy to także polityki transferowej klubu i konstrukcji kontraktów jakie obowiązują.

Klub ze swojej strony przygotowuje się także do otwarcia nowego stadionu, ale kwestia organizacji uroczystego otwarcia jest przedmiotem wspólnych działań i koncepcji wypracowywanych z przedstawicielami Urzędu Miasta Gdynia, jako właściciela obiektu.

Pragniemy nadmienić, że nie znając imiennie inicjatorów tego listu, cieszymy się że Klub jest przedmiotem troski różnych grup kibiców. Ściśle współpracujemy i niemal na bieżąco informujemy o sytuacji w klubie przedstawicieli Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiej Arki.

Zdajemy sobie sprawę, że tylko dobra współpraca z kibicami może doprowadzić Arkę do nowych sukcesów i spowodować, że kojarzyć się będzie znowu z dobrym widowiskiem.

Temu sprzyjać będzie atmosfera nowego stadionu, gdzie jak mamy nadzieję, zabraknie także incydentów na jakie narażono klub podczas spotkań ze Śląskiem i Lechią co w pewien sposób poprzez np. ceny biletów uderzyło najbardziej właśnie w kibiców.

Liczymy, że wszelkie decyzje podjęte przez Władze Klubu zostaną przyjęte w duchu troski i dążenia do zbudowania silnej Arki o jakiej wspólnie marzymy.

Zarząd Klubu Arka Gdynia


Gdynia, 24.05.2010Poprzedni Następny

Mapa Strony