TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport

bo2020

Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

13.03.2020

Czekamy na rozwój sytuacji

Dzisiaj około godz. 13.00 poznaliśmy decyzję dotyczące wstrzymania rozgrywek Ekstraklasy z powodu epidemii koronawirusa. Te wydarzenia skutkują w klubach także zmianami w planach treningów.

 

Z naszym zespołem i sztabem po ogłoszeniu decyzji o zawieszeniu rozgrywek spotkali się prezes Radomir Sobczak oraz dyrektor sportowy Antoni Łukasiewicz. 

 

Zaapelowano do zawodników i trenerów o rozwagę oraz rozsądek dotyczący obecnej sytuacji. Ograniczenie kontaktów, o nieprzebywanie w skupiskach ludzkich oraz inne zachowania profilaktyczne. 

 

W obecnej, dynamicznej sytuacji wszyscy pozostają w Gdyni. Dzisiaj odbył się trening grupowy, natomiast sobota i niedziela będą wolne. 

 

Na poniedziałek zaplanowano na godzinę 13.00 spotkanie zespołu i w zależności od sytuacji zostaną podjęte dalsze decyzje dotyczące treningów. 

 

O kolejnych decyzjach będziemy informować na bieżąco. 

 

Przypominamy o zamknięciu biura Klubu. 


Załączamy apel naszego trenera do wszystkich w ramach akcji #zostanwdomu!, który wcześniej wypowiedział się także o obecnej sytuacji.

 

tr
Poprzedni Następny

Mapa Strony