TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

07.11.2019

Dwa dni do meczu z Wisłą

Już zaledwie dwa dni zostały do meczu Arki przeciwko Wiśle Kraków. Zanim jednak nasi zawodnicy wsiądą do samolotu, który przeniesie ich do stolicy Małopolski, wszyscy mocno pracują, aby z tej wyprawy nie wrócić z pustymi rękami.

 

Dziś po południu gdynianie spotkali się na bocznym boisku przy Olimpijskiej, gdzie przez godzinę realizowali plan nakreślony przez trenera Rogića i jego współpracowników.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_0788_cc63cc7389f81822aa5faef597067687.jpg

Zajęcia rozpoczęły się oczywiście od rozgrzewki, która miała charakter zabaw z piłkami. Wkrótce po niej zarządzono grę na utrzymanie, a następnie przystąpiono do głównego punktu dzisiejszych zajęć, którym była praca w dwóch grupach nad aspektami defensywnymi i ofensywnymi.

 

Podział drużyny był zgodny z zadaniami zawodników na boisku – ci z formacji obronnych pracowali nad umiejętnością rozbijania ataków przeciwnika, współpracą przy kryciu itp., natomiast gracze ofensywni skupili na kreowaniu akcji pod bramką rywala i ich finalizacją.

 

Jutro Arkowcy wyruszą w podróż do Krakowa. Wylot będzie poprzedzony jednak jeszcze jedną dawką treningową, co będzie już ostatnim szlifem przed ważnym meczem przeciwko Wiśle.

 

Skubi
Poprzedni Następny

Mapa Strony