25.07.2018

Sparing drugiego zespołu w Cetniewie. Relacja

Nasz drugi zespół rozgrywał dziś mecz sparingowy z norweskim Bodo/Glimt U19. Spotkanie zostało przerwane w drugiej połowie przy stanie 3:0, gdy po faulu jednego z rywali złamania nogi doznał testowany w naszej drużynie Wiktor Kurzawski.

Arka II - sparing nr 2

Arka II Gdynia  - Bodo/Glimt U-19 3:0 (2:0)

Bramki: Hołtyn 18', Wilczyński 30', Kurzawski 57'

Mecz przerwany w 65 min.

Arka II: Michniewicz - Lewiński, Blok (46' Matys), Lengiewicz, Kasprowicz (46' Ruminski), Matejek (46' Piekuś), Bednarski (46' Cyrak), Pek, Kurzawski, Hołtyn, Wilczyński

W porównaniu z przedstawionym harmonogramem sparingów nastąpiła zmiana i dziś przeciw Bodo/Glimt wystąpili głównie zawodnicy z kadry drugiego zespołu oraz testowani przez nasz klub. Arka od pierwszych minut przeważała i do przerwy prowadziła 2:0. Bramki zdobyli w 18 min. Norbert Hołtyn i w 30 min. jeden z testowanych - Jakub Wilczyński.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, a u rywali widać było coraz większą frustrację wynikającą z niekorzystnego rezultatu. W 57 min. trzecią bramkę na naszego zespołu zdobył inny z testowanych zawodników Wiktor Kurzawski. Ten zawodnik kilka minut później padł ofiarą brutalnego faulu jednego z przeciwników i niestety doznał złamania nogi. Po tej sytuacji mecz został przerwany przy stanie 3:0 dla żółto-niebieskich.