TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

chignahuapan


Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport
gdyniasport

bo2020

Wirtualna wycieczka

Aktualności

14.04.2018

Piłkarze po derbach.

Ciężko było naszym zawodnikom wczoraj skomentować kolejne przegrane spotkanie derbowe. 

 

Damian Zbozień:

 

Przegraliśmy spotkanie, przegraliśmy u siebie. Skończyła się nasza dobra passa, jeszcze z takim przeciwnikiem… Trudno dobrać słowa. Bardzo nam zależało i po raz kolejny daliśmy plamę.

 

Zastanawiamy się czy to dobre, że strzeliliśmy tą bramkę. Cofnęliśmy się, a nie tak to powinno wyglądać. Powinniśmy być bardziej uskrzydleni, a po laniu w Gdańsku widać było, że coś w nas siedziało w głowach…

 

Strzeliliśmy bramkę, a nie wiem co myśleliśmy, że do 90 minuty będziemy tego bronić?... Fatalna nasza reakcja. Szkoda teraz mówić i gdybać. Po raz kolejny przegrywamy, leżymy Lechii… Nie ważne czy będą w dobrej formie, czy słabej, nie możemy z nimi wygrać.

 

Zawiedliśmy kibiców, zawiedliśmy samych siebie. Znowu nieprzespana noc, nie ma co oszukiwać. Była okazja do rewanżu, my go nie wzięliśmy. Przykre i nie jest to łatwy moment dla nas…

 

 

Mateusz Szwoch:

 

Boli nas, że przegrywamy mecze derbowe. Kibiców boli tym bardziej, bo wiadomo, że to jest sprawa honorowa w Trójmieście i trochę trzeba zrozumieć kibiców. Jestem związany z Gdynią i dla mnie to są ważne mecze. Nie tylko dla mnie, ale dla całej naszej drużyny. Mobilizacja była ogromna w tygodniu, ale niestety nie daliśmy rady. Musimy przełknąć tą gorzką pigułkę, jesteśmy trochę w dołku, ale myślę, że razem z kibicami z niego wyjdziemy. 

 

tr
Poprzedni Następny

Mapa Strony