06.02.2016

Rezerwy minimalnie przegrywają w sparingu.

W swoim trzecim meczu sparingowym rezerwy Arki przegrały z 3-ligowym Huraganem Morąg 0:1 (0:0).

Rezerwy - sparing nr 3

Arka II Gdynia - Huragan Morąg 0:1 (0:0)

Bramka: zaw. testowany 86'

Arka II (1 połowa): Kotkowski - Izdebski, Lisowski, Skrzypczak, Wawszczyk - Regulski, Wolak - Kłosowski, Stepnowski, Kupczyk - Węsierski

Arka II (2 połowa): Kotkowski - Gębiś, Kaszorek, Niciński, Krakowiak - Regulski, Pasieka - B.Olszewski, Łyszyk, Czapłygin - Wardziński

Huragan Morąg to po rundzie jesiennej czwarta drużyna 3 ligi grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej. W starciu z tym przeciwnikiem trener Robert Wilczyński sprawdził 20 zawodników, a sporą część z nich stanowiła młodzież na codzień występująca w Centralnej Lidze Juniorów.

W pierwszej połowie spotkania nie padła żadna bramka. Żółto-niebiescy mieli szansę na objęcie prowadzenia po strzale Jakuba Kłosowskiego, ale dobrze interweniował bramkarz gości Mateusz Imianowski.

W drugiej części, podobnie jak przed przerwą, obie drużyny nie stworzyły zbyt wielu sytuacji bramkowych. O wyniku przesądził stały fragment gry z końcówki spotkania. W 86 min. jeden z zawodników rywali doszedł do piłki zagrywanej z rzutu wolnego i skierował ją do siatki.

Kolejny mecz kontrolny nasze rezerwy rozegrają za tydzień, a ich rywalem będzie 4-ligowy GKS Luzino.