TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

09.10.2015

3 liga: Małe derby Gdyni w niedzielę.

Nasze rezerwy w najbliższy weekend czeka pojedynek derbowy. W 9 kolejce 3 ligi Arka II podejmie lokalnego rywala Bałtyk. Początek meczu w niedzielę o godz. 11.00 na stadionie rugby.

 

Nasz najbliższy rywal zajmuje 7 miejsce w tabeli ze zdobytymi 14 pkt. (bilans: 4-4-2, bramki: 9-3). Jak widać siłą Bałtyku jest gra obronna i zadaniem Arki będzie znalezienie na nią sposobu. W ostatniej kolejce biało-niebiescy pokonali Wierzycę Pelpin 1:0, a jedyna bramka tego spotkania padła po strzale samobójczym.

 

W składzie Bałtyku znaleźć można zawodników z przeszłością w Arce. W naszym klubie występowali Krzysztof Bułka i Krzysztof Rusinek. Z kolei Kewin Wesołowski ma za sobą grę w juniorach i rezerwach.

 

Arka II w zeszłym tygodniu zremisowała po emocjonującym meczu z Drawą 3:3. Na listę strzelców wpisali się wówczas: dwukrotnie Maciej Wardziński i Sebastian Szerszeń. Po tym spotkaniu trener Robert Wilczyński podkreślał duże zaangażowanie swoich zawodników, co pozwoliło uzyskać remis na trudnym terenie w Drawsku.

 

Po 8 kolejkach żółto-niebiescy mają na koncie 5 pkt. (bilans: 1-2-5, bramki: 14-15), co daje 13 miejsce w ligowej stawce. W niedzielę staną przed szansą na kolejne punkty i przesunięcie się w górę tabeli. Dzień wcześniej pierwsza drużyna rozegra swój mecz z Rozwojem Katowice. Decyzje o ewentualnych wzmocnień z kadry pierwszoligowej zapadną w drodze ustaleń między szkoleniowcami.

 

Wstęp na mecz jest bezpłatny. Zachęcamy więc kibiców do przyjścia na stadion w niedzielne przedpołudnie. Darmowe wejściówki, uprawniające do wstępu na trybuny, będą wydawane przez ochronę przed wejściem na stadion od strony ul. Sportowej.

 

KK
Poprzedni Następny

Mapa Strony

|