TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

08.07.2015

Znamy terminarz Centralnej Ligi Juniorów. Arka zacznie we Wrocławiu.

Polski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów na sezon 2015/2016. Inauguracja CLJ, zarówno grupy zachodniej jak i wschodniej, przewidziana jest na 1 sierpnia.

 

Arka gra w grupie Zachodniej i rozpocznie sezon meczem wyjazdowym  we Wrocławiu.

 

 

 Termin 1 - 01/02 sierpnia

FC Wrocław Academy

Arka Gdynia

Gwarek Zabrze

Górnik Zabrze

Warta Poznań

Ruch Chorzów

Bałtyk Koszalin

Pogoń Szczecin

Arka Nowa Sól

Lechia Gdańsk

UKP Zielona Góra

Lech Poznań

Pomologia Prószków

Zagłębie Lubin

Zawisza Bydgoszcz

Śląsk Wrocław

 

Termin 2 - 08/09 sierpnia

Arka Gdynia

Śląsk Wrocław

Zagłębie Lubin

Zawisza Bydgoszcz

Lech Poznań

Pomologia Prószków

Lechia Gdańsk

UKP Zielona Góra

Pogoń Szczecin

Arka Nowa Sól

Ruch Chorzów

Bałtyk Koszalin

Górnik Zabrze

Warta Poznań

FC Wrocław Academy

Gwarek Zabrze

 

Termin 3 - 15/16 sierpnia

Gwarek Zabrze

Arka Gdynia

Warta Poznań

FC Wrocław Academy

Bałtyk Koszalin

Górnik Zabrze

Arka Nowa Sól

Ruch Chorzów

UKP Zielona Góra

Pogoń Szczecin

Pomologia Prószków

Lechia Gdańsk

Zawisza Bydgoszcz

Lech Poznań

Śląsk Wrocław

Zagłębie Lubin

 

Termin 4 - 22/23 sierpnia

Arka Gdynia

Zagłębie Lubin

Lech Poznań

Śląsk Wrocław

Lechia Gdańsk

Zawisza Bydgoszcz

Pogoń Szczecin

Pomologia Prószków

Ruch Chorzów

UKP Zielona Góra

Górnik Zabrze

Arka Nowa Sól

FC Wrocław Academy

Bałtyk Koszalin

Gwarek Zabrze

Warta Poznań

 

Termin 5 - 29/30 sierpnia

Warta Poznań

Arka Gdynia

Bałtyk Koszalin

Gwarek Zabrze

Arka Nowa Sól

FC Wrocław Academy

UKP Zielona Góra

Górnik Zabrze

Pomologia Prószków

Ruch Chorzów

Zawisza Bydgoszcz

Pogoń Szczecin

Śląsk Wrocław

Lechia Gdańsk

Zagłębie Lubin

Lech Poznań

 

Termin 6 - 05/06 września

Arka Gdynia

Lech Poznań

Lechia Gdańsk

Zagłębie Lubin

Pogoń Szczecin

Śląsk Wrocław

Ruch Chorzów

Zawisza Bydgoszcz

Górnik Zabrze

Pomologia Prószków

FC Wrocław Academy

UKP Zielona Góra

Gwarek Zabrze

Arka Nowa Sól

Warta Poznań

Bałtyk Koszalin

 

Termin 7 - 12/13 września

Bałtyk Koszalin

Arka Gdynia

Arka Nowa Sól

Warta Poznań

UKP Zielona Góra

Gwarek Zabrze

Pomologia Prószków

FC Wrocław Academy

Zawisza Bydgoszcz

Górnik Zabrze

Śląsk Wrocław

Ruch Chorzów

Zagłębie Lubin

Pogoń Szczecin

Lech Poznań

Lechia Gdańsk

 

Termin 8 - 19/20 września

Arka Gdynia

Lechia Gdańsk

Pogoń Szczecin

Lech Poznań

Ruch Chorzów

Zagłębie Lubin

Górnik Zabrze

Śląsk Wrocław

FC Wrocław Academy

Zawisza Bydgoszcz

Gwarek Zabrze

Pomologia Prószków

Warta Poznań

UKP Zielona Góra

Bałtyk Koszalin

Arka Nowa Sól

 

Termin 9 - 26/27 września

Arka Nowa Sól

Arka Gdynia

UKP Zielona Góra

Bałtyk Koszalin

Pomologia Prószków

Warta Poznań

Zawisza Bydgoszcz

Gwarek Zabrze

Śląsk Wrocław

FC Wrocław Academy

Zagłębie Lubin

Górnik Zabrze

Lech Poznań

Ruch Chorzów

Lechia Gdańsk

Pogoń Szczecin

 

Termin 10 - 03/04 października

Arka Gdynia

Pogoń Szczecin

Ruch Chorzów

Lechia Gdańsk

Górnik Zabrze

Lech Poznań

FC Wrocław Academy

Zagłębie Lubin

Gwarek Zabrze

Śląsk Wrocław

Warta Poznań

Zawisza Bydgoszcz

Bałtyk Koszalin

Pomologia Prószków

Arka Nowa Sól

UKP Zielona Góra

 

Termin 11 - 10/11 października

UKP Zielona Góra

Arka Gdynia

Pomologia Prószków

Arka Nowa Sól

Zawisza Bydgoszcz

Bałtyk Koszalin

Śląsk Wrocław

Warta Poznań

Zagłębie Lubin

Gwarek Zabrze

Lech Poznań

FC Wrocław Academy

Lechia Gdańsk

Górnik Zabrze

Pogoń Szczecin

Ruch Chorzów

 

Termin 12 - 17/18 października

Arka Gdynia

Ruch Chorzów

Górnik Zabrze

Pogoń Szczecin

FC Wrocław Academy

Lechia Gdańsk

Gwarek Zabrze

Lech Poznań

Warta Poznań

Zagłębie Lubin

Bałtyk Koszalin

Śląsk Wrocław

Arka Nowa Sól

Zawisza Bydgoszcz

UKP Zielona Góra

Pomologia Prószków

 

Termin 13 - 24/25 października

Pomologia Prószków

Arka Gdynia

Zawisza Bydgoszcz

UKP Zielona Góra

Śląsk Wrocław

Arka Nowa Sól

Zagłębie Lubin

Bałtyk Koszalin

Lech Poznań

Warta Poznań

Lechia Gdańsk

Gwarek Zabrze

Pogoń Szczecin

FC Wrocław Academy

Ruch Chorzów

Górnik Zabrze

 

Termin 14 - 31 października

Arka Gdynia

Górnik Zabrze

FC Wrocław Academy

Ruch Chorzów

Gwarek Zabrze

Pogoń Szczecin

Warta Poznań

Lechia Gdańsk

Bałtyk Koszalin

Lech Poznań

Arka Nowa Sól

Zagłębie Lubin

UKP Zielona Góra

Śląsk Wrocław

Pomologia Prószków

Zawisza Bydgoszcz

 

Termin 15 - 07/08 listopada

Zawisza Bydgoszcz

Arka Gdynia

Śląsk Wrocław

Pomologia Prószków

Zagłębie Lubin

UKP Zielona Góra

Lech Poznań

Arka Nowa Sól

Lechia Gdańsk

Bałtyk Koszalin

Pogoń Szczecin

Warta Poznań

Ruch Chorzów

Gwarek Zabrze

Górnik Zabrze

FC Wrocław Academy

 

Termin 16 - 14/15 listopada

Arka Gdynia

FC Wrocław Academy

Górnik Zabrze

Gwarek Zabrze

Ruch Chorzów

Warta Poznań

Pogoń Szczecin

Bałtyk Koszalin

Lechia Gdańsk

Arka Nowa Sól

Lech Poznań

UKP Zielona Góra

Zagłębie Lubin

Pomologia Prószków

Śląsk Wrocław

Zawisza Bydgoszcz

 

Termin 17 - 21/22 listopada

Śląsk Wrocław

Arka Gdynia

Zawisza Bydgoszcz

Zagłębie Lubin

Pomologia Prószków

Lech Poznań

UKP Zielona Góra

Lechia Gdańsk

Arka Nowa Sól

Pogoń Szczecin

Bałtyk Koszalin

Ruch Chorzów

Warta Poznań

Górnik Zabrze

Gwarek Zabrze

FC Wrocław Academy

 

Termin 18 - 28/29 listopada

Arka Gdynia

Gwarek Zabrze

FC Wrocław Academy

Warta Poznań

Górnik Zabrze

Bałtyk Koszalin

Ruch Chorzów

Arka Nowa Sól

Pogoń Szczecin

UKP Zielona Góra

Lechia Gdańsk

Pomologia Prószków

Lech Poznań

Zawisza Bydgoszcz

Zagłębie Lubin

Śląsk Wrocław

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony