19.04.2015

Trener Wilczyński po meczu rezerw.

Po wygranym 3:2 meczu z GKS-em Przodkowo, trener naszych rezerw Robert Wilczyński cieszył się z ważnego zwycięstwa. Podkreślił, że o korzystnym wyniku zadecydowało  zaangażowanie i determinacja, które jego podopieczni wykazali od 1 do 90 minuty.

- Cieszę się, że wygraliśmy ten mecz i przerwaliśmy passę trzech porażek. Te punkty były nam potrzebne  jak tlen i udało się je zdobyć. Zadecydowała o tym determinacja całego zespołu, bardzo chcieliśmy wygrać to spotkanie.

Przegrywaliśmy 0:1 po fantastycznej akcji zespołu gości, można ją określić jako "stadiony świata". Wyrównaliśmy po ładnej akcji Lecha z Tomczakiem, ale szybko straciliśmy gola na 1:2. W drugiej połowie udało się jednak odwrócić losy meczu.

Trzeba podkreślić, że Grzegorz Lech zagrał bardzo dobre spotkanie i mogę zdecydowanie tego zawodnika wyróżnić. Jego determinacja i umiejętności w dużym stopniu przyczyniły się do naszego dzisiejszego zwycięstwa.

Teraz chcemy troszeczkę odpocząć, a potem będziemy myśleć o meczu pucharowym z Cartusią, który zagramy w środę.