TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

05.02.2015

Terminarz Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych.

Poznaliśmy ramowe terminy spotkań wiosennych rozgrywek, w których zagrają podopieczni trenera Krzysztofa Janczaka. Arka zacznie ligę od meczu u siebie z Bałtykiem Koszalin

 

Przypomnijmy, że wg. regulaminu rozgrywek runda wiosenna sezonu 2014/2015 to 4 Ligi Makroregionalne Juniorów Młodszych. Po dwie najlepsze drużyny z każdej Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych po rundzie jesiennej awansują do wiosennych rozgrywek w Ligach Makroregionalnych, a pozostałe zespoły z Lig Wojewódzkich w rundzie wiosennej rozgrywają zawody mistrzowskie zgodnie z regulaminem rozgrywek w danym ZPN. Ligi Makroregionalne składające się w rundzie wiosennej z 8 drużyn rozgrywają mecz systemem każdy z każdym mecz i rewanż (14 spotkań).


W fiinale Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych wezmą udział 4 drużyn - zwycięzcy poszczególnych lig makroregionalnych. Zwycięzca każdej Ligi Makroregionalnej Juniorów Młodszych zostaje automatycznie finalistą Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Mistrzem każdego ZPN w kategorii juniorów młodszych zostaje zespół z danego województwa, który zajął najwyższe miejsce w tabeli końcowej rozgrywkach ligi makroregionalnej.

 

 

Terminarz rozgrywek ligi: MAKROREGIONALNA LJM RUNDA WIOSENNA:

 

Kolejka 1 w dniach 21-03-2015/22-03-2015

1

Pogoń Szczecin

- Warta Poznań

 

     

2

Arka Gdynia SSA

- Bałtyk Koszalin

 

     

3

KKS Lech Poznań

- WKS Zawisza Bydgoszcz SA

 

     

4

Lechia Gdańsk

- TKP Elana SA Toruń

 

     

 

Kolejka 2 w dniach 28-03-2015/29-03-2015

5

Warta Poznań

- TKP Elana SA Toruń

 

     

6

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

- Lechia Gdańsk

 

     

7

Bałtyk Koszalin

- KKS Lech Poznań

 

     

8

Pogoń Szczecin

- Arka Gdynia SSA

 

     

 

Kolejka 3 w dniach 02-04-2015 (czwartek)

9

Arka Gdynia SSA

- Warta Poznań

2015-04-02

     

10

KKS Lech Poznań

- Pogoń Szczecin

2015-04-02

     

11

Lechia Gdańsk

- Bałtyk Koszalin

2015-04-02

     

12

TKP Elana SA Toruń

- WKS Zawisza Bydgoszcz SA

2015-04-02

     

 

Kolejka 4 w dniach 11-04-2015/12-04-2015

13

WARTA Poznań

WKS Zawisza Bydgoszcz SA-

 

     

14

Bałtyk Koszalin

- TKP Elana SA Toruń

 

     

15

Pogoń Szczecin

- Lechia Gdańsk

 

     

16

Arka Gdynia SSA

- KKS Lech Poznań

 

     

 

Kolejka 5 w dniach 18-04-2015/19-04-2015

17

KKS Lech Poznań

-Warta Poznań

 

     

18

Lechia Gdańsk

- Arka Gdynia SSA

 

     

19

TKP Elana SA Toruń

- Pogoń Szczecin

 

     

20

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

- Bałtyk Koszalin

 

     

 

Kolejka 6 w dniach 25-04-2015/26-04-2015

21

Warta Poznań

- Bałtyk Koszalin

 

     

22

Pogoń Szczecin

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

 

     

23

Arka Gdynia SSA

- TKP Elana SA Toruń

 

     

24

KKS Lech Poznań

- Lechia Gdańsk

 

     

 

Kolejka 7 w dniach 29-04-2015 (środa)

25

Lechia Gdańsk

- Warta Poznań

2015-04-29

     

26

TKP Elana SA Toruń

- KKS Lech Poznań

2015-04-29

     

27

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

- Arka Gdynia SSA

2015-04-29

     

28

Bałtyk Koszalin

- Pogoń Szczecin

2015-04-29

     

 

Kolejka 8 w dniach 02-05-2015/03-05-2015

29

Warta Poznań

- Pogoń Szczecin

 

     

30

Bałtyk Koszalin

- Arka Gdynia SSA

 

     

31

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

- KKS Lech Poznań

 

     

32

TKP Elana SA Toruń

- Lechia Gdańsk

 

     

 

Kolejka 9 w dniach 09-05-2015/10-05-2015

33

TKP Elana SA Toruń

- Warta Poznań

 

     

34

Lechia Gdańsk

-WKS Zawisza Bydgoszcz SA

 

     

35

KKS Lech Poznań

- Bałtyk Koszalin

 

     

36

Arka Gdynia SSA

- Pogoń Szczecin

 

     

 

Kolejka 10 w dniach 16-05-2015/17-05-2015

37

Warta Poznań

- Arka Gdynia SSA

 

     

38

Pogoń Szczecin

- KKS Lech Poznań

 

     

39

Bałtyk Koszalin

- Lechia Gdańsk

 

     

40

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

- TKP Elana SA Toruń

 

     

 

Kolejka 11 w dniach 23-05-2015/24-05-2015

41

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

- Warta Poznań

 

     

42

TKP Elana SA Toruń

- Bałtyk Koszalin

 

     

43

Lechia Gdańsk

- Pogoń Szczecin

 

     

44

KKS Lech Poznań

- Arka Gdynia SSA

 

     

 

Kolejka 12 w dniach 30-05-2015/31-05-2015

45

Warta Poznań

- KKS Lech Poznań

 

     

46

Arka Gdynia SSA

- Lechia Gdańsk

 

     

47

Pogoń Szczecin

- TKP Elana SA Toruń

 

     

48

Bałtyk Koszalin

- WKS Zawisza Bydgoszcz SA

 

     

 

Kolejka 13 w dniach 06-06-2015 (sobota) godz. 17:00 – termin obligatoryjny

49

Bałtyk Koszalin

- Warta Poznań

2015-06-06

17:00

   

50

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

- Pogoń Szczecin

2015-06-06

17:00

   

51

TKP Elana SA Toruń

- Arka Gdynia SSA

2015-06-06

17:00

   

52

Lechia Gdańsk

- KKS Lech Poznań

2015-06-06

17:00

   

 

Kolejka 14 w dniach 10-06-2015 (środa) godz. 17:00 – termin obligatoryjny

53

Warta Poznań

- Lechia Gdańsk

2015-06-10

17:00

   

54

KKS Lech Poznań

- TKP Elana SA Toruń

2015-06-10

17:00

   

55

Arka Gdynia SSA

WKS Zawisza Bydgoszcz SA

2015-06-10

17:00

   

56

Pogoń Szczecin

- Bałtyk Koszalin

2015-06-10

17:00

   







Poprzedni Następny

Mapa Strony