TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

03.02.2015

Michał Rzuchowski wraca na pokład Arki!

Arka uzgodniła warunki wypożyczenia Michała Rzuchowskiego z Ruchu Chorzów.

 

"Rzuchu" wraca do Arki, gdzie rozegrał 58 spotkań/18 w pełnym wymiarze. Zdobył w nich 9 bramek. Debiutował 26 sierpnia 2012 roku w meczu przeciwko Kolejarzowi Stróże.  Swoją pierwszą bramkę strzelił 18 listopada 2012 roku w wyjazdowym meczu przeciwko ŁKS Łódź.

 

W czerwcu 2014 podpisał  kontrakt z Ruchem Chorzów. W październiku 2014 przeszedł operację usunięcia przepukliny, a następnie przechodził rehabilitację.

 

Zadowolony z wyboru Michała jest Prezes Zarządu Wojciech Pertkiewicz.

 

Co prawda takie wypożyczenie nie jest zgodne z naszymi długofalowymi założeniami, ale czasem trzeba też działać doraźnie. Po odejściu Alana i w sytuacji, gdy nie wiemy kiedy do gry wróci Bartek Ława staramy się pozyskać zawodnika, który byłby z nami minimum półtora roku.

 

Czy będą dalsze wzmocnienia?

 

Nadal szukamy, jednak większość zawodników ma kontrakty do 30 czerwca i  tym samym liczba zawodników dostępnych zimą jest zdecydowanie niższa. Oczywiście w tym momencie szeroko otwierają się drzwi np. przed Michałem Nalepą,  MIchałem Gałeckim czy Michałem Marcjanikiem,  jednak należy pamiętać, że przed nami jeszcze kilka sparingów i 15 meczów ligowych.

 

Zeszłej zimy liczba urazów mechanicznych utrudniła nam funkcjonowanie. Teraz próbujemy „zabezpieczyć tyły”, co ma także dać trenerowi pole do rotacji jak i zwiększyć rywalizację w środkowej części boiska. Michała Rzuchowskiego znamy i miło, że odrzucił kilka ofert by wrócić do Gdyni. Szkoda, że tylko na wypożyczenie.

 

tr

 
Poprzedni Następny

Mapa Strony

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia