TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Arka-Facebook Arka-Instagram Arka-Twitter Arka-YouTube Arka-TV Bilety Liga typera Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
LV Bet
Gdynia Sport Wirtualna wycieczka

Aktualności

img

11.07.2014

Znamy terminarz 3 ligi.

Poznaliśmy terminarz rozgrywek 3 ligi Bałtyckiej. W 2 kolejce dojdzie do derbowego pojedynku rezerw Arki z Lechią w Gdyni. W listopadzie "małe derby" Gdyni z Bałtykiem.

 

Przypomnijmy, że nasze rezerwy w sobotę o 14.00 rozegrają w Wejherowie sparing z Gryfem, z którym zagrają w 12 kolejce u siebie w Gdyni.  Dokładne terminy zostaną wkrótce ustalone. 

 

 

Kolejka 1 w dniach 09-08-2014/10-08-2014

1

Rasel Dygowo

- Arka II Gdynia SSA

 

 

 

 

2

Astra Ustronie Morskie

- Pogoń II Szczecin

 

 

 

 

3

GKS Manowo

- Gryf ORLEX Wejherowo

 

 

 

 

4

GKS Przodkowo

- Bałtyk Koszalin

 

 

 

 

5

KS Chwaszczyno

- Cartusia Kartuzy

 

 

 

 

6

Kaszubia Kościerzyna

- CHEMIK Police

 

 

 

 

7

Gwardia Koszalin

- Drawa Drawsko Pomorskie

 

 

 

 

8

Bałtyk Gdynia

- Lechia II Gdańsk SA

 

 

 

 

 

Kolejka 2 w dniach 16-08-2014/17-08-2014

9

Arka II Gdynia SSA

- Lechia II Gdańsk SA

 

 

 

 

10

Drawa Drawsko Pomorskie

- Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

11

CHEMIK Police

- Gwardia Koszalin

 

 

 

 

12

Cartusia Kartuzy

- Kaszubia Kościerzyna

 

 

 

 

13

Bałtyk Koszalin

- KS Chwaszczyno

 

 

 

 

14

Gryf ORLEX Wejherowo

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

15

Pogoń II Szczecin

- GKS Manowo

 

 

 

 

16

Rasel Dygowo

- Astra Ustronie Morskie

 

 

 

 

 

Kolejka 3 w dniach 23-08-2014/24-08-2014

17

Astra Ustronie Morskie

- Arka II Gdynia SSA

 

 

 

 

18

GKS Manowo

- Rasel Dygowo

 

 

 

 

19

GKS Przodkowo

- Pogoń II Szczecin

 

 

 

 

20

KS Chwaszczyno

- Gryf ORLEX Wejherowo

 

 

 

 

21

Kaszubia Kościerzyna

- Bałtyk Koszalin

 

 

 

 

22

Gwardia Koszalin

- Cartusia Kartuzy

 

 

 

 

23

Bałtyk Gdynia

- CHEMIK Police

 

 

 

 

24

Lechia II Gdańsk SA

- Drawa Drawsko Pomorskie

 

 

 

 

 

Kolejka 4 w dniach 30-08-2014/31-08-2014

25

Arka II Gdynia SSA

- Drawa Drawsko Pomorskie

 

 

 

 

26

CHEMIK Police

- Lechia II Gdańsk SA

 

 

 

 

27

Cartusia Kartuzy

- Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

28

Bałtyk Koszalin

- Gwardia Koszalin

 

 

 

 

29

Gryf ORLEX Wejherowo

- Kaszubia Kościerzyna

 

 

 

 

30

Pogoń II Szczecin

- KS Chwaszczyno

 

 

 

 

31

Rasel Dygowo

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

32

Astra Ustronie Morskie

- GKS Manowo

 

 

 

 

 

Kolejka 5 w dniach 06-09-2014/07-09-2014

33

GKS Manowo

- Arka II Gdynia SSA

 

 

 

 

34

GKS Przodkowo

- Astra Ustronie Morskie

 

 

 

 

35

KS Chwaszczyno

- Rasel Dygowo

 

 

 

 

36

Kaszubia Kościerzyna

- Pogoń II Szczecin

 

 

 

 

37

Gwardia Koszalin

- Gryf ORLEX Wejherowo

 

 

 

 

38

Bałtyk Gdynia

- Bałtyk Koszalin

 

 

 

 

39

Lechia II Gdańsk SA

- Cartusia Kartuzy

 

 

 

 

40

Drawa Drawsko Pomorskie

- CHEMIK Police

 

 

 

 

 

Kolejka 6 w dniach 13-09-2014/14-09-2014

41

Arka II Gdynia SSA

- CHEMIK Police

 

 

 

 

42

Cartusia Kartuzy

- Drawa Drawsko Pomorskie

 

 

 

 

43

Bałtyk Koszalin

- Lechia II Gdańsk SA

 

 

 

 

44

Gryf ORLEX Wejherowo

- Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

45

Pogoń II Szczecin

- Gwardia Koszalin

 

 

 

 

46

Rasel Dygowo

- Kaszubia Kościerzyna

 

 

 

 

47

Astra Ustronie Morskie

- KS Chwaszczyno

 

 

 

 

48

GKS Manowo

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

 

Kolejka 7 w dniach 20-09-2014/21-09-2014

49

GKS Przodkowo

- Arka II Gdynia SSA

 

 

 

 

50

KS Chwaszczyno

- GKS Manowo

 

 

 

 

51

Kaszubia Kościerzyna

- Astra Ustronie Morskie

 

 

 

 

52

Gwardia Koszalin

- Rasel Dygowo

 

 

 

 

53

Bałtyk Gdynia

- Pogoń II Szczecin

 

 

 

 

54

Lechia II Gdańsk SA

- Gryf ORLEX Wejherowo

 

 

 

 

55

Drawa Drawsko Pomorskie

- Bałtyk Koszalin

 

 

 

 

56

CHEMIK Police

- Cartusia Kartuzy

 

 

 

 

 

Kolejka 8 w dniach 27-09-2014/28-09-2014

57

Arka II Gdynia SSA

- Cartusia Kartuzy

 

 

 

 

58

Bałtyk Koszalin

- CHEMIK Police

 

 

 

 

59

Gryf ORLEX Wejherowo

- Drawa Drawsko Pomorskie

 

 

 

 

60

Pogoń II Szczecin

- Lechia II Gdańsk SA

 

 

 

 

61

Rasel Dygowo

- Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

62

Astra Ustronie Morskie

- Gwardia Koszalin

 

 

 

 

63

GKS Manowo

- Kaszubia Kościerzyna

 

 

 

 

64

GKS Przodkowo

- KS Chwaszczyno

 

 

 

 

 

Kolejka 9 w dniach 04-10-2014/05-10-2014

65

KS Chwaszczyno

- Arka II Gdynia SSA

 

 

 

 

66

Kaszubia Kościerzyna

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

67

Gwardia Koszalin

- GKS Manowo

 

 

 

 

68

Bałtyk Gdynia

- Astra Ustronie Morskie

 

 

 

 

69

Lechia II Gdańsk SA

- Rasel Dygowo

 

 

 

 

70

Drawa Drawsko Pomorskie

- Pogoń II Szczecin

 

 

 

 

71

CHEMIK Police

- Gryf ORLEX Wejherowo

 

 

 

 

72

Cartusia Kartuzy

- Bałtyk Koszalin

 

 

 

 

 

Kolejka 10 w dniach 11-10-2014/12-10-2014

73

Arka II Gdynia SSA

- Bałtyk Koszalin

 

 

 

 

74

Gryf ORLEX Wejherowo

- Cartusia Kartuzy

 

 

 

 

75

Pogoń II Szczecin

- CHEMIK Police

 

 

 

 

76

Rasel Dygowo

- Drawa Drawsko Pomorskie

 

 

 

 

77

Astra Ustronie Morskie

- Lechia II Gdańsk SA

 

 

 

 

78

GKS Manowo

- Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

79

GKS Przodkowo

- Gwardia Koszalin

 

 

 

 

80

KS Chwaszczyno

- Kaszubia Kościerzyna

 

 

 

 

 

Kolejka 11 w dniach 18-10-2014/19-10-2014

81

Kaszubia Kościerzyna

- Arka II Gdynia SSA

 

 

 

 

82

Gwardia Koszalin

- KS Chwaszczyno

 

 

 

 

83

Bałtyk Gdynia

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

84

Lechia II Gdańsk SA

- GKS Manowo

 

 

 

 

85

Drawa Drawsko Pomorskie

- Astra Ustronie Morskie

 

 

 

 

86

CHEMIK Police

- Rasel Dygowo

 

 

 

 

87

Cartusia Kartuzy

- Pogoń II Szczecin

 

 

 

 

88

Bałtyk Koszalin

- Gryf ORLEX Wejherowo

 

 

 

 

 

Kolejka 12 w dniach 25-10-2014/26-10-2014

89

Arka II Gdynia SSA

- Gryf ORLEX Wejherowo

 

 

 

 

90

Pogoń II Szczecin

- Bałtyk Koszalin

 

 

 

 

91

Rasel Dygowo

- Cartusia Kartuzy

 

 

 

 

92

Astra Ustronie Morskie

- CHEMIK Police

 

 

 

 

93

GKS Manowo

- Drawa Drawsko Pomorskie

 

 

 

 

94

GKS Przodkowo

- Lechia II Gdańsk SA

 

 

 

 

95

KS Chwaszczyno

- Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

96

Kaszubia Kościerzyna

- Gwardia Koszalin

 

 

 

 

 

Kolejka 13 w dniu 02-11-2014

97

Gwardia Koszalin

- Arka II Gdynia SSA

2014-11-02

 

 

 

98

Bałtyk Gdynia

- Kaszubia Kościerzyna

2014-11-02

 

 

 

99

Lechia II Gdańsk SA

- KS Chwaszczyno

2014-11-02

 

 

 

100

Drawa Drawsko Pomorskie

- GKS Przodkowo

2014-11-02

 

 

 

101

CHEMIK Police

- GKS Manowo

2014-11-02

 

 

 

102

Cartusia Kartuzy

- Astra Ustronie Morskie

2014-11-02

 

 

 

103

Bałtyk Koszalin

- Rasel Dygowo

2014-11-02

 

 

 

104

Gryf ORLEX Wejherowo

- Pogoń II Szczecin

2014-11-02

 

 

 

 

Kolejka 14 w dniach 08-11-2014/09-11-2014

105

Arka II Gdynia SSA

- Pogoń II Szczecin

 

 

 

 

106

Rasel Dygowo

- Gryf ORLEX Wejherowo

 

 

 

 

107

Astra Ustronie Morskie

- Bałtyk Koszalin

 

 

 

 

108

GKS Manowo

- Cartusia Kartuzy

 

 

 

 

109

GKS Przodkowo

- CHEMIK Police

 

 

 

 

110

KS Chwaszczyno

- Drawa Drawsko Pomorskie

 

 

 

 

111

Kaszubia Kościerzyna

- Lechia II Gdańsk SA

 

 

 

 

112

Gwardia Koszalin

- Bałtyk Gdynia

 

 

 

 

 

Kolejka 15 w dniach 15-11-2014/16-11-2014

113

Bałtyk Gdynia

- Arka II Gdynia SSA

 

 

 

 

114

Lechia II Gdańsk SA

- Gwardia Koszalin

 

 

 

 

115

Drawa Drawsko Pomorskie

- Kaszubia Kościerzyna

 

 

 

 

116

CHEMIK Police

- KS Chwaszczyno

 

 

 

 

117

Cartusia Kartuzy

- GKS Przodkowo

 

 

 

 

118

Bałtyk Koszalin

- GKS Manowo

 

 

 

 

119

Gryf ORLEX Wejherowo

- Astra Ustronie Morskie

 

 

 

 

120

Pogoń II Szczecin

- Rasel Dygowo

 

 

 

 

 








Poprzedni Następny

Mapa Strony