TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.04.2014

Ciężkie wyjazdy juniorów

W ubiegły weekend mogliśmy zobaczyć w Gdyni obie drużyny juniorskie. Tym razem młodzi Arkowcy rozegrają swoje spotkania na obcych boiskach. Juniorzy młodsi udadzą się do Poznania, a starsi do Szczecina. Oba mecze zapowiadają się na wyjątkowo ciężkie zrówno pod względem sportowym jak i gatunkowym.

 

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/bannersemeko_11022812f756830ebcaa41e81bf65807.jpg

 Partnerem Młodej Arki jest deweloper SEMEKO

oraz pozostali Sponsorzy Młodej Arki!


Niedzielny mecz juniorów starszych z Pogonią Szczecin może zdecydować o tym, która z drużyn ostatecznie wygra rozgrywki na szczeblu makroregionalnym. Drugie miejsce również daje awans do kolejnej fazy mistrzostw, ale to już nie to samo co wygrana. Jesienią w Gdyni w meczu obu drużyn był remis 1:1, a ostateczny wynik został ustalony już przed przerwą. Czekamy na dobre wieści z Grodu Gryfa.
 
Po dwóch meczach rozegranych u siebie juniorzy młodsi udali się do Wielkopolski na pierwszy w tej rundzie mecz wyjazdowy. Lech z kompletem dwóch zwycięstw to lider tabeli, Arka z trzema punktami plasuje się w środku stawki.  Młodzi gdynianie nie mogą sobie pozwolić na kolejną porażkę, gdyż ta poważnie oddali ich od awansu do kolejnej fazy razgrywek. 

 

mocny

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Poprzedni Następny

Mapa Strony


    

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia

 

|