TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

29.11.2012

Mikołajkowa zabawa na Stadionie Rugby! POMAGAJMY UWALNIAĆ ODDECH!

1 grudnia odbędzie się jedno z największych mikołajkowych wydarzeń Trójmiasta. Żeby wprawić się w świetny przedświąteczny nastrój zapraszamy od godz. 12.00 w imieniu Fundacji "Sport na zdrowie" na Narodowy Stadion Rugby w Gdyni. 

 

1 grudnia rozegrany zostanie mecz w piłkę nożną pomiędzy drużynami żeglarzy i żużlowców. Na boisku będzie można zobaczyć w akcji najlepszych zawodników z Polski i zagranicy, medalistów Mistrzostw Świata i Europy, a także medalistów olimpijskich m. in Mateusza Kusznierewicza, Przemysława Miarczyńskiego, Tomasza Golloba, Wojtka Brzozowskiego, Piotra Myszkę, Macieja Grabowskiego, Leszka Blanika.

 

W obu drużynach zobaczymy także "Arkowców". Zagrają Jarosław Krupski oraz Patryk Kamola, a jednym z trenerów ma być Paweł Sikora. 

 

A wszystko to dla dzieci z całego woj. pomorskiego. To właśnie one w grudniowy poranek będą zagrzewać drużyny do walki.

 

Jednak oprócz sportowców, tego dnia, przyjedzie również specjalny gość – św. Mikołaj wraz z elfami, który przybędzie na swoich ogromnych „ saniach”! Jego śnieżynki będą rozdawać dzieciom słodkości, żeby miały więcej sił do kibicowania.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/1_grudnia_plakat_(4)_45cc18c78fab771158605a3947762409.jpg

 

 

Po meczu wszystkie dzieci zaprosimy na wspólny piknik z zawodnikami na murawę. A tam zobaczycie   z bliska  żużlowe motory, deski windsurfingowe, łódki i wiele innych gadżetów związanych z żeglarstwem, żużlem, płetwonurkowaniem. Będą auta stare i nowe, motocykle,  gokarty, pokazy i jazdy testowe, upominki  z autografami gwiazd, konkursy z nagrodami, zabawy i dużo, dużo atrakcji -  niespodzianek .

 

ZAPRASZAMY DZIECI, RODZICÓW ORAZ WSZYSTKICH KTÓRZY ZAPRAGNĄ TEGO DNIA  BAWIĆ SIĘ WSPÓLNIE Z NAMI  

 

Nie może Was tam zabraknąć, serdecznie zapraszamy!

 

 

1 grudnia 2012r.  na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni - WSTĘP WOLNY

 

Godzina: 12.00 – 16.00 - Startujemy punktualnie!!!

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia