TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.11.2012

Liga typera: Typerion liderem jesieni!

Po rundzie jesiennej najlepiej typującym w naszej lidze jest ..."Typerion". Dzięki dobremu typowaniu uzyskał aż 14 punktową przewagę nad pozostałymi uczestnikami. Pozostali walczyli o każdy punkt dający miejsce w pierwszej piątce.

 

Dzięki sporej przewadze "Typerion" wydaje się kandydatem nr 1 do wygrania naszej zabawy na koniec sezonu, ale oczywiście nie odbieramy szans pozostałym uczestnikom.

 

Zachęcamy do zarejestrowania się i typowania spotkań w rundzie wiosennej! Rejestracja TUTAJ.

 

Klasyfikacja rundy jesiennej:

 

1.     Typerion                  138
2.     Woldorf                    124
3.     agpele72                  123
4.     marceltere              122
5.     bastra                       121

 

Tych pięciu użytkowników zostanie nagrodzonych karnetami na rundę wiosenną sezonu 2012/2013. Swoje dane kontaktowe prosimy przesłać na adres: k.kobylinska@arka.gdynia.pl

 

GRATULUJEMY!

 

W tej edycji aktywnie grało z nami  618 uczestników.

 

 

Zasady konkursu są proste - za prawidłowe wytypowanie końcowego rezultatu uczestnik otrzymuje 3 punkty. Za prawidłowe wskazanie zwycięzcy meczu lub wyniku remisowego - 1 punkt. Szczegóły dostępne są w regulaminie.
 
NAGRODY:

 

Pięciu użytkowników, którzy zgromadzą najwięcej punktów po zakończeniu rundy wiosennej zostanie nagrodzonych karnetami na rundę jesienną sezonu 2013/2014.
 

Użytkownik, który zgromadzi najwięcej punktów na koniec sezonu, zostanie zwycięzcą całego konkursu i zostanie nagrodzony Voucherem o wartości 700 zł do wykorzystania w Fan Shopie,  osoba na drugim miejscu kompletem piłkarskim (koszulka, spodenki, getry). Trzecie miejsce to karnet na przyszły sezon 2013/2014.

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia