TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.10.2012

5 LAT ARKI TV!!!

W październiku mija dokładnie 5 lat od wyemitowania pierwszego materiału video przez Arkę TV.

 

Ponad 6,5 miliona widzów obejrzało blisko 1500 programów, dzięki którym kibice Arki mogli zobaczyć skróty spotkań, gorące pomeczowe wypowiedzi, konferencje prasowe. Dzięki kamerze Arki TV można było podejrzeć jak trenują żółto-niebiescy, poznać nowych zawodników i być na bieżąco z najważniejszymi klubowymi wydarzeniami. Redakcja stacji podążała za drużyną nie tylko na mecze wyjazdowe, ale także na odległe zagraniczne zgrupowania, skąd na bieżąco zdawała relacje z przygotowań drużyny do rozgrywek.

 

Arka TV bardzo uważnie śledziła przebieg budowy nowego stadionu, dzięki czemu zaspokajała ciekawość wszystkich gdyńskich kibiców (i nie tylko) z postępów prac na nowym obiekcie Arki. To właśnie relacje z placu budowy wyśrubowały okazały rekord ponad ćwierć miliona odsłon tylko w ciągu jednego miesiąca (grudzień 2009 r.). Otwarcie stadionu przy Olimpijskiej pozwoliło ustanowić inny rekord, 33 tys. unikalnych wejść na stronę jednego dnia.

 

Arka TV nie spoczywa na laurach i stale się rozwija. Oprócz systematycznego postępu technologicznego, umożliwiającego coraz lepszą jakość udostępnianych materiałów, można oglądać coraz więcej interesujących programów, jak chociażby „Arka Tv Flesz”, którego realizację chwalą nawet profesjonaliści. Z satysfakcją zauważamy, że wiele pomysłów i rozwiązań wdrożonych przez naszą stację jest powielanych w innych tego typu inicjatywach w kraju.

 

Zainteresowanie programami i bogata oferta Arki TV pozwoliły jej na osiągnięcie statusu jednej z najwyżej ocenianych Telewizji Klubowych w Polsce. Dziś właściwie trudno już sobie wyobrazić obecność naszego klubu w mediach elektronicznych bez programów wyprodukowanych przez Arkę TV.

 

Z okazji pięciolecia Arki TV pragniemy gorąco podziękować i pogratulować świetnej pracy wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tak wielu doskonałych programów przez te wszystkie lata i jednocześnie życzyć kolejnych świetnych materiałów, na które już teraz wyczekujemy z dużą niecierpliwością! Znając entuzjazm i pełne zaangażowanie redakcji naszej Oficjalnej Telewizji możemy być pewni, że żadne istotne wydarzenie dla klubu i ich kibiców nadal nie będzie umykać ich uwadze, a każdy kibic Arki na świecie będzie mógł być na bieżąco z tym, co dzieje się w jego ukochanym klubie.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia