TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.10.2012

Dwuletnie zakazy klubowe.

Informujemy, że decyzją Zarządu Klubu wydano kolejne zakazy klubowe. Tym razem za przekroczenia Regulaminu Imprezy Masowej dwie osoby otrzymały 2 letnie zakazy klubowe.

 

 Orzeczono je :

 

1. Wobec  Dawida R. l. 28 - za wnoszenie i spożywanie alkoholu na terenie imprezy masowej.

 

- Przypominamy, że zgodnie z obowiązującym  Regulaminem Imprezy Masowej, (paragraf 4 punkt 1 podpunkt  j oraz paragraf 4 punkt 2 podpunkt e) zabrania się wnoszenia, posiadania i spożywania napojów alkoholowych.

 

Ponadto zgodnie z Ustawą o Bezpieczeństwie Imprez Masowych fakt wnoszenia, posiadania i spożywania napojów alkoholowych jest wykroczeniem i skutkuje  prowadzeniem przez Policję stosownych odrębnych  czynności.

 

 2. Michała K. l. 30 - za rzucenie na płytę boiska przedmiotu w postaci zapalniczki

 

 - Zgodnie z paragrafem 4 punkt 2, podpunkt d - Regulaminu Imprezy Masowej -zabrania się na meczu rzucania przedmiotami.  Fakt rzucenia przedmiotu na płytę boiska został opisany w raporcie delegata PZPN, co w konsekwencji może skutkować dolegliwymi  karami dla Klubu.

 

W związku z apelami dt. uszkodzeń infrastruktury stadionowej (krzesełek) i stratami finansowymi jakie ponosi klub orzekane będą także zakazy klubowe za tego typu przewinienia. (Zgodnie z paragrafem 4 punkt 2, podpunkt k.)

 

W kilku przypadkach do tej pory osoby, które uszkodziły mienie na stadionie zgłaszały się do Klubu i wpłacały stosowne rekompensaty.

 

Apelujemy do kibiców o przestrzeganie regulaminów i stosowanie się do poleceń stewardów. Przypominamy, że obiekt jest monitorowany i każde negatywne zachowanie jest rejestrowane.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia