TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Kuchnia Wikinga
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.10.2012

Razem dla Młodej Arki, witamy pierwszych sponsorów!

Niedawno pisaliśmy o nowej ofercie "Razem dla Młodej Arki", którą stworzyliśmy żeby pozyskiwać sponsorów specjalnie dla naszych grup młodzieżowych. Dzięki czynnemu zaangażowaniu Zarządu klubu, już dziś możemy przedstawić dwóch nowych sponsorów, którzy regularnie będą wspierać finansowo szkolenie młodzieżówców.
 
Pierwszy sponsor to restauracja Pueblo, juz wcześniej współpracująca z klubem  jako fundator nagród konkursach. Pueblo to meksykańska restauracja bazująca na oryginalnych recepturach i doświadczeniu nabytym pod okiem meksykańskiego szefa. Tutaj można spróbować oryginalnych smaków meksykańskiej kuchni w ciepłym, przytulnym i klimatyzowanym wnętrzu.
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/pueblo_kolor_logo_f1e0eba1ad4a044baea74f8dbf5ddc42.jpg
 
Kolejnym sponsorem, jest trojmiejski developer SEMEKO, który już ponad 15 lat związany jest z rynkiem nieruchomości. Misją SEMEKO jest realizowanie indywidualnych potrzeb Klientów, zapewnienie im bezpieczeństwa, stabilizacji oraz wygody poprzez podnoszenie jakości życia w nowo kreowanej przestrzeni mieszkalnej.
 
 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/logo__CMYK_f140bc5c81798177f2c334f6cefc69b3.jpg
 
Serdecznie witamy na pokładzie Arki pierwszych sposnorów grup młodzieżowych  i zapraszamy kolejne firmy do współpracy!
 
----------------------------------------------- 
 
 Poprzedni Następny

Mapa Strony

|