TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

14.09.2012

AquaPark Sopot i Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej na pokładzie Arki!

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych sponsorów i partnerów dołączyły dwie nowe firmy.

 

Pierwsza z firm to AquaPark Sopot, który został naszym brązowym sponsorem. Jest to największy Park Wodny w Trójmieście. Posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz usług dla duszy i ciała: baseny, sauny, SPA i wiele innych.  Dzięki zawiązaniu współpracy wszystkie drużyny Arki Gdynia będą mogły korzystać z kompleksowej i profesjonalnej odnowy biologicznej!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą AquaParku.

 

Kolejnym partnerem została firma Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej. Spółka powstała 1 czerwca 1994 roku w wyniku restrukturyzacji Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Gdyni. PKA jest spółką świadczącą usługi w zakresie przewozów pasażerskich środkami komunikacji miejskiej. Zaspakaja potrzeby przewozowe mieszkańców Gdyni dbając jednocześnie o komfort przewozów i bezpieczeństwo.

To między innymi dzięki PKA, Gdynia może się cieszyć jedną z najlepiej zorganizowanych komunikacji miejskich w kraju. Spółka ma swoją siedzibę w Gdyni na Pogórzu Dolnym przy ulicy Platynowej 19/21.

Dzięki współpracy z Przedsiębiorstwem, niebawem w Gdyni pojawią się kolejne dwa autobusy w żółto-niebieskich barwach! To oznacza, że Arka Gdynia będzie miała już 5 pojazdów komunikacji miejskiej w barwach klubowych - 4 autobusy i 1 trolejbus.

 

Witamy w żółto-niebieskiej rodzinie i mamy nadzieję, że niebawem dołączą do nas kolejne firmy!

 

Przypominamy także o naszej nowej ofercie RAZEM DLA MŁODEJ ARKI, która adresowana jest do każdego kto chce wspierać szkolenie młodzieży w Arce Gdynia. 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia