TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

31.08.2012

Rezerwy i juniorzy z Polonią Gdańsk!

Tak się ułożyły terminarze, że w ten weekend zaplecze pierwszej drużyny oraz nasi juniorzy zmierzą się z Polonią Gdańsk.

 

Spotkanie rezerw zostanie rozegrane na stadionie Polonii w sobotę o godz. 11.00. Oba zespoły wystartowały  podobnie: zaliczyły po 1 porażce i remisie. Po 2 kolejkach zajmują dwa ostatnie miejsca i zapewne w tym spotkaniu uczynią wszystko aby odbić się w górę tabeli. My liczymy, że żółto-niebiescy wygrają.

 

Zapewnia o tym trener Robert Wilczyński:

 

Do Gdańska jedziemy  po 3 pkt! Nie wyobrażamy sobie innego scenariusza. Jedziemy zmazać plamę po ostatnim przegranym meczu. Dostaliśmy "gongi" jak w boksie,  ale już się  podnieśliśmy i dalej walczymy. Potrafimy grać lepiej, a w ostatnim meczu wszystko się waliło. Nie oceniajmy chłopaków przez pryzmat jednego meczu. Zrobimy wszystko aby pokazać, że potrafimy zagrać lepiej.

 

Od zwycięstw zaczęli rozgrywki nasi juniorzy. Starsi zagrają o godz. 11.00, a młodsi o godz. 13.00. Oba mecze w Gdyni w sobotę na stadionie rugby!

 

Polonia Gdańsk JS zaczęła od wygranej 3:1 , natomiast  Polonia JM przegrała aż 0:8.

 

 tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia