TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.07.2012

Trytko blisko Arki.

W godzinach popołudniowych pojawił się dziś w klubie Przemek Trytko. Jak przekazał na spotkaniu z kibicami w dniu wczorajszym wiceprezes Michał Globisz Arka jest zainteresowana wypożyczeniem tego zawodnika z Jagiellonii Białystok.

 

Przemek w ciągu najbliższych dwóch dni powinien przejść badania medyczne i jeśli ich wynik będzie pozytywny kluby oraz sam zawodnik powinny dopiąć sprawy formalne. Arka jest zainteresowana bezgotówkowym wypożyczeniem na okres pół roku.

 

Sam Przemek nie ukrywał zadowolenia z przyjazdu do Gdyni:

 

0statnio ze względów rodzinnych myślałem , że kwestia mojego ewentualnego przyjścia do Arki znacząco się oddaliła. Na szczęście nastapiło kilka okoliczności, które pozwalają na podjęcie wyzwania po raz kolejny. Podkreślałem zawsze, że chciałbym tu grać i wrócić. Mam nadzieję, że wszelkie sprawy formalne oraz badania pójdą pozytywnie i będę mógł przypomnieć się fanom Arki w nowym sezonie. Wszystkich pozdrawiam!

 

Przemek Trytko w Arce debiutował w sezonie 2008/2009 meczem z ...Jagiellonią, 10 sierpnia 2008. Zagrał 17 minut i otrzymał żółtą kartkę.  Łącznie w Arce rozegrał 46 meczy i 8 bramek. Ostatnio był wypożyczony do Polonii Bytom.

 

 tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia