TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

29.07.2012

Już dziś prezentacja przed sezonem 2012/2013!

Jak zwykle przed sezonem nastąpi oficjalne powitanie z kibicami  i prezentacja zespołu. Zapraszamy wszystkich kibiców w niedzielę 29 lipca na godzinę 13.00 na STADION MIEJSKI na TRYBUNĘ OLIMPIJSKA.

 

Prezentacja zespołu odbędzie się na murawie nowego stadionu naprzeciwko trybuny głównej. Tym razem kibiców ze względów organizacyjnych wpuszczamy na TRYBUNĘ OLIMPIJSKĄ – SEKTORY A, B, C. Liczymy, że pojawią się także na niej kibice z nagłośniejszej trybuny "GÓRKA" na których obecność i wsparcie liczą w tym sezonie nasi zawodnicy (oprawa podczas prezentacji będzie prowadzona na sektorze A)!

 

Pierwsze 500 osób otrzyma chorągiewki samochodowe, które mamy nadzieję będą przed każdym meczem dumnie powiewać na gdyńskich ulicach. 

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_4832_kopia_20a7a18d371e742e8695c0fd90c597a5.jpg

 

Po prezentacji zawodnicy i kibice spotkają się przed głównym wejściem na stadion od strony ul.Olimpijskiej gdzie będzie można zdobyć autograf i zrobić zdjecia z zawodnikami.

 

ZAPRASZAMY!!! NIE ZAPOMNIJO ŻÓŁTO-NIEBIESKICH BARWACH.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia