TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

30.07.2012

Karnety na sezon 2012/2013 - trwa otwarta sprzedaż!

Informujemy, że zgodnie z naszym harmonogramem od poniedziałku 23.07. ruszył III etap sprzedaży karnetów tzw. OTWARTA SPRZEDAŻ.

 

Karnety dostępne będą w punktach sprzedaży, w kasach stadionu w dniach podanych poniżej oraz przez Internet.

 

W tym etapie możliwość zakupu karnetów mają już wszystkie osoby, które do tej pory nie zakupiły karnetu.

 

TERMINY: 23.07 (poniedziałek)- 31.08 (piątek)

-  wszystkie oficjalne punkty sprzedaży

-  kasy na Stadionie: 23.07 (poniedziałek)  10.00 – 18.00    

 

Kilka ważnych informacji:

 

- możliwość  wyboru opcji wysyłki karnetu pocztą będzie do dn. 26.07 włącznie. Po tym okresie jedyną opcją przy zakupie karnetów będzie odbiór osobisty karnetów w biurze marketingu, w dni powszednie w godz.  10.00 – 16.00 lub bezpośrednio przed meczem (okienko reklamacyjne w kasie nr 2).

 

- od dnia 23.07 (rozpoczęcie III etapu sprzedaży), zniżki (prolongaty) obowiązują tylko przy zakupie karnetów w kasach na Stadionie oraz w biurze marketingu. Zniżki obowiązują jedynie przy zakupie karnetów na cały sezon 2012/2013.

 

- w związku z meczem 4 sierpnia, w dn. 3.08 (piątek) od godz. 16.00 zostanie zawieszona sprzedaż karnetów, która zostanie wznowiona w niedzielę 5 sierpnia  o godz. 10.00.

 

II etap sprzedaży:


Sprzedaż dla osób, które posiadały karnet na sezon 2011/ 2012, rundę jesienną 2011 oraz rundę wiosenną 2012  i chcą zmienić dotychczasowe miejsce. (wszystkie zajęte do tej pory miejsca zostają zwolnione)

 

TERMINY: 16.07 (poniedziałek) – 22.07 (niedziela)

  ·         Wszystkie punkty

                          ·         Kasy na Stadionie : 16.07 (poniedziałek)        10.00 – 18.00 

                      

Dla wszystkich osób, które posiadały karnet na sezon 2011/12, rundę jesienną 2011 oraz rundę wiosenną 2012 obowiązują niższe ceny (prolongata) karnetów na sezon 2012/2013.

 

Zniżki obejmują jedynie karnety całosezonowe.

 

OFERTA DLA ZAMIEJSCOWYCH FANCLUBÓW

Zniżka od 10% do 50% w zależności od odległości od Gdyni. Szczegóły można znaleźć TUTAJ.

Wymagane wcześniejsze zgłoszenie Fan Clubu (min. 5 osób) wraz z listą członków i kserokopiami dokumentów potwierdzających miejsce zamieszkania.
Zniżka dotyczy wyłącznie zakupu karnetów na rundę jesienną 2012 w siedzibie Klubu.

 

Trybuna GOSiR jest wyłączona ze sprzedaży.


Regulamin sprzedaży w formacie pdf.

 

W razie wątpliwości prosimy o zapoznanie się z działem FAQ.
 

Ceny karnetów w rundzie  kształtują się następująco: 

 

 


Przypominamy, że istnieje opcja zawieszenia karnetu na jedno spotkanie. Kibic, który chce zająć na meczu  inne  miejsce, niż te na które ma karnet może zgłosić się do kasy na stadionie lub punktu sprzedaży i kupić nowy bilet.

 

UWAGA!

 
W ZWIĄZKU Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

ZACHĘCAMY DO WYRABIANIA PROFILU WSZYSTKICH KIBICÓW, KTÓRZY JESZCZE TEGO NIE ZROBILI, A CHCĄ ZAKUPIĆ KARNET, JAK I OSOBY, KTÓRE BĘDĄ CHCIAŁY UCZESTNICZYĆ W ROZGRYWKACH NA NOWYM STADIONIE. SKRÓCI TO TAKŻE FORMALNOŚCI W PRZYPADKU WPROWADZENIA PRZEZ EKSTRAKLASĘ OBOWIĄZKU POSIADANIA KARTY KIBICA.

PROFIL KIBICA MOŻNA ZAŁOŻYĆ REJESTRUJĄC SIĘ NA STRONIE WWW.ARKA.KUPBILETY.PL A NASTĘPNIE UDAJĄC SIĘ DO JEDNEGO Z PUNKTÓW, GDZIE MOŻNA PROFIL UZUPEŁNIĆ O ZDJĘCIE LUB BEZPOŚREDNIO W PUNKTACH SPRZEDAŻY BILETÓW.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia