TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

20.05.2012

Pomeczowa konferencja: Taka jest piłka

Petr Nemec (Arka Gdynia):

 

 - Chcę podziękować swoim zawodnikom za to, że to co im powiedziałem w Polkowicach, a także dziś, czyli słowo „honor”, coś dla nich znaczy i to pokazali na boisku. Wiem, że to jest nieprzyjemne dla gospodarzy, ale to jest piłka. Wiedzieliśmy, że gospodarze ruszą i udało im się, bo strzelili jako pierwsi bramkę. Byłem jednak przekonany, że w tym upale tego tempa nie wytrzymają i to my w drugiej połowie ten mecz rozstrzygniemy na własną korzyść i tak się stało. Jeszcze raz dziękuję swoim zawodnikom za te trzy punkty.

 

Dariusz Fornalak (Polonia Bytom):

 

- Zawiedliśmy dzisiaj wszystkich. Wszystkich, którzy przyszli dzisiaj na stadion, wszystkich sympatyków Polonii i siebie nawzajem. Nie stanęliśmy dziś na wysokości zadania. Zabrakło nam dziś głównie jednego – byliśmy mniej zdeterminowani niż nasz przeciwnik, a to w walce o taki cel stawiało nas na straconej pozycji. Dlaczego tak się stało? Może nie było z czego. Jeśli zespół piłkarsko lepszy napotka się na przeciwnika, który nie jest zdeterminowany i w pełni zaangażowany w to, co się dzieje na boisku, to wygrywa. Niestety dzisiaj muszę z przykrością stwierdzić jeszcze raz: nie stanęliśmy na wysokości zadania.

 

 

Notował: Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia