TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.04.2012

Sprawdź gdzie można wygrać bilety na jutrzejszy mecz!

Już jutro Arka stanie do walki o kolejne 3 punkty w Gdyni, a my tradycyjnie wspólnie z naszymi partnerami przygotowaliśmy dla Was konkursy, w których można wygrać bilety. Poniżej podpowiadamy w jaki sposób można zdobyć wejściówki!

 

Przede wszystkim gorąco zachęcamy do śledzenia naszego oficjalnego profilu na facebooku i brania udziału w cyklicznych zabawach ogłaszanych przed meczami. 

 

Poza zabawami organizowanymi przez klub, zachęcamy do udzialu w licznych konkursach organizowanych przez naszych partnerów:

 

1. Dzień przed każdym meczem Radio Eska przygotowuje dla Was 14 biletów do wygrania. Wystarczy zadzwonić do redakcji w popołudniowym programie między 15.00-18.00 - pierwsze 14 osób wygrywa!

 

2. Dziś w Dzienniku Bałtyckim znajdziecie pytanie konkursowe. Dziesięć pierwszych osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi wygrywa bilety na mecz.

 

3. Kolejnym partnerem radiowym, który przygotował dla Was bilety jest Radio Plus. Wystarczy uważnie słuchać radia, by w momencie ogłoszenia konkursu przez redaktora zadzwonić i wygrać podwójne zaproszenie na mecz. Do wygrania 5 podwójnych wejściówek!

 

4. W celu wygrania biletu zapraszamy również na naszą oficjalną stronę u naszego partnera EKSTRAKLASA.NET.

 

5. Ponadto U7, nasz wieloletni Partner oraz fundator nagrody w konkursie organizowanym w przerwie meczowej, organizuje u siebie podczas imprezy Cosmic Bowling konkurs, w którym do wygrania są 3 wejściówki na najbliższy mecz!

 

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia