TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.03.2012

Karnety - Nowe ceny!!!!

Informujemy, że od poniedziałku (19 marca) godz. 13.30 rozpoczyna się sprzedaż  karnetów w nowych cenach. 

 

Karnety dostępne są w nowej cenie ze względu na fakt, iż odbyły się już  mecze przy ul. Olimpijskiej w Gdyni.

Dystrybucję prowadzić będą wszystkie  punkty sprzedaży, istnieje również możliwość zakupu  przez internet (https://bilety.arka.gdynia.pl) w cenach, które przedstawione są w tabelce poniżej:

 

KARNETY NA RUNDĘ

TRYBUNA
NORMALNY
 ULGOWYDZIECIĘCY
 GÓRKA70
45
20
 TORY9065
20
 OLIMPIJSKA1159020
 OLIMPIJSKA B
20017520
 SEKTOR VIP
600---
---

 

SEKTOR RODZINNY
1 RODZIC
 2 RODZIC

DZIECKO

5-18 LAT


 6520
20

 

 

- Sprzedaż karnetów  przez internet zakończona zostaje o godz. 16.00 w piątek (30 marca).

- Punkty sprzedaży kończą sprzedaż karnetów w piątek (30 marca) o godzinie 16.00!!!

 
ODBIORY:

Karnety można odbierać w dziale marketingu na stadionie w dni powszednie od godziny 10-15, nie wcześniej  niż  4 dni po dokonaniu zakupu.


 
UWAGA!

 
W ZWIĄZKU Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

ZACHĘCAMY DO WYRABIANIA PROFILU WSZYSTKICH KIBICÓW, KTÓRZY JESZCZE TEGO NIE ZROBILI, A CHCĄ ZAKUPIĆ KARNET, JAK I OSOBY, KTÓRE BĘDĄ CHCIAŁY UCZESTNICZYĆ W ROZGRYWKACH NA NOWYM STADIONIE. SKRÓCI TO TAKŻE FORMALNOŚCI W PRZYPADKU WPROWADZENIA PRZEZ EKSTRAKLASĘ OBOWIĄZKU POSIADANIA KARTY KIBICA.

PROFIL KIBICA MOŻNA ZAŁOŻYĆ REJESTRUJĄC SIĘ NA STRONIE WWW.ARKA.KUPBILETY.PL A NASTĘPNIE UDAJĄC SIĘ DO JEDNEGO Z PUNKTÓW, GDZIE MOŻNA PROFIL UZUPEŁNIĆ O ZDJĘCIE LUB BEZPOŚREDNIO W PUNKTACH SPRZEDAŻY BILETÓW.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia