TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

24.01.2012

Wilczyński w Bytomiu?

Wczoraj na treningu Polonii Bytom pojawił się Wojciech Wilczyński.

Pomocnik Arki Gdynia szuka sobie nowego klubu. Odstawiony w klubie z Olimpijskiej na boczny tor krótko przebywał na testach w Olimpii Elbląg. Jednak w poniedziałek był już w Bytomiu i próbował swoich sił w drużynie Polonii. 
 
Dziś pomocnik zagra w sparingu z Rozwojem Katowice, po którym zapadną wiążące decyzje. Wilczyński w poprzedniej rundzie nie należał do ulubieńców trenera Petra Nemca. Rozegrał zaledwie pięć spotkań i zdobył jedną bramkę ( w meczu z Olimpią Elbląg wygranym przez Arkę 3:1). W połowie rundy został odesłany do drużyny rezerw wraz z kapitanem Arki Michałem Płotką i w IV lidze dokończył jesienne rozgrywki.
 
Tym czasem żółto-niebiescy ciężko trenują w Cetniewie. W przeciwnym kierunku niż Wilczyński udał się obrońca Polonii Bytom Adrian Chomiuk. Urodzony 23 czerwca 1988 roku zawodnik jesienią rozegrał w lidze 19 spotkań. 
Po grypie żołądkowej na obóz dojechał Krystian Żołnierewicz, który powiększył tym samym liczbę obrońców (do te pory było ich zaledwie trzech). Arka zgrupowanie w Cetniewie zakończy w sobotę sparingiem z Gryfem Wejherowo.

Ł.KrzemińskiPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia