TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.01.2012

Arka Gdynia Cup. Zmiana terminu meczu. Apel do kibiców.

W dniach 21 - 22 stycznia 2012 roku w nowoczesnej Hali Sportowo - Widowiskowej "Gdynia" odbędzie się już po raz jedenasty piłkarski turniej dla młodzieży "Arka Gdynia Cup 2012 U-13".

 

Szczegółowy harmonogram turnieju w naszej zapowiedzi. 

 

 

Otrzymaliśmy dodatkową informację od organizatorów:

 

W związku ze sparingiem Arki z OKS Olsztyn, aby umożliwić wszystkim sympatykom obejrzenie turniejowego meczu ARKA GDYNIA - ZAGŁĘBIE LUBIN w Hali Widowiskowej Gdynia, postanowiliśmy zmienić godzinę jego rozegrania z 17-tej na godz. 17.20.

 

Mamy także dodatkową informację do fanów:

 

W Hali obowiązuje absolutny zakaz używania środków pirotechnicznych oraz palenia tytoniu nawet w toaletach!

 

Hala jest wyposażona w najnowocześniejszy system p-poż i NAJMNIEJSZE nawet zadymienie z jednego dosłownie papierosa powoduje włączenie systemu ewakuacji i natychmiastowego powiadomienia służb - pogotowia i straży.

 

Takiego nowoczesnego systemu nie posiada np. stara poznańska hala ARENA, stąd w Poznaniu możliwe jest odpalanie rac w hali, natomiast w Gdyni jest to absolutnie niemożliwe!

 

Niemniej oprawa w formie oflagowania sektora, wiele flag na elastycznych kijach, głośny doping, a także serpentyny itp. są bardzo oczekiwane przez naszą młodzież.

 

Dziękujemy serdecznie za zrozumienie  i do zobaczenia w Hali Widowiskowej GDYNIA!


Zarząd SI "ARKA" oraz Organizatorzy.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia