TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

13.12.2011

Kolejne zakazy klubowe.

Z przykrością informujemy, że klub Arka Gdynia wydał kolejne zakazy klubowe. Po meczu z Sandecją wydano  5 zakazów. Kibiców ukarano na okres od 9 do 24 miesięcy.

 

Wydano:

 

1. Dwa zakazy za agresję i niewykonanie poleceń porządkowych.

 

Zgodnie z postanowieniami zawartymi w Rozdziale III paragraf 3 pkt.1 ppkt. d) Regulaminu imprezy Masowej, uczestnik imprezy jest obowiązany stosować się do zarządzeń i poleceń pracowników służby informacyjnej i porządkowej organizatora imprezy oraz spikera.

 

2. Dwa zakazy za użycie środków pirotechnicznych.

 

Informujemy, że użycie środków pirotechnicznych zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych  jest przestępstwem zagrożonym grzywną oraz karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

 

3. Jeden zakaz za wniesienie i spożywanie na terenie imprezy masowej alkoholu.

 

Zgodnie z paragrafem 4 punkt 1 podpunkt  j) oraz paragrafem 4 punkt 2 podpunkt e)  Regulaminu Imprezy Masowej zabrania się wnoszenia na stadion i posiadania na meczu napojów alkoholowych oraz  ich spożywania.

 


Informujemy także, iż za użycie środków pirotechnicznych podczas meczu z Sandecją, Wydział Dyscypliny PZPN nałożył na nasz klub karę w wysokości 1000 pln.Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia