TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.11.2011

Piłkarz meczu: Piotr Kuklis liderem ... wiosny.

W tym sezonie w poszczególnych rundach wybieramy "Ulubieńca gdyńskiej publiczności". Meczem z Polonią Bytom zakończyliśmy  rundę "jesienną".  Mecz z Sandecją był już klasyfikowany do rundy "wiosennej". 

 

Przypomnijmy, że tytuł  "Ulubieńca gdyńskiej publiczności" w rundzie jesiennej zdobył Jakub Kowalski: Wygrał 4 razy (Warta, Dolcan, Bogdanka, Polkowice), dwa razy był drugi (Zawisza, Polonia Bytom), raz trzeci (Ruch Radzionków), raz czwarty (Piast), raz piąty (Polonia Warszawa). Dało mu to łącznie 34 punkty w klasyfikacji ogólnej.

 

Tym razem zwycięzca "jesieni" zajął drugą lokatę, a uznanie widzów zdobył strzelec pierwszej bramki, przeciwko Sandecji - Piotr Kuklis. Niezwykle wyrównana była "walka" o 5 lokatę. Ostatecznie Marcin Radzewicz otrzymał 1 głos więcej od Macieja Szlagi. 

 

Klasyfikacja meczu z Sandecją Nowy Sącz:

 

1. Piotr Kuklis 32% (243) - 5 pkt

2. Jakub Kowalski 20% (155) - 4 pkt

3. Mirko Ivanovski 16% (121)- 3 pkt

4. Petr Benat 8% (62) - 2 pkt

5. Marcin Radzewicz 5%  (38) - 1 pkt


Łącznie na wszystkich oddano 770 głosów.

 

Jest to pierwsze spotkanie "u siebie" z rundy wiosennej, a więc taka kolejność utrzyma się do spotkania pucharowego ze Śląskiem Wrocław. 

 
Klasyfikacja  prowadzona jest na podstawie ilości głosów kibiców  oddanych w sondzie umieszczonej na stronie www.arka.gdynia.pl.

  

Punkty (5 ,4, 3, 2, 1) przyznawane są po każdym meczu pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone są między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; itd.). Przy większej niż dwóch graczy na daną pozycję o miejscu w" piątce" decydować będą "małe głosy".

W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

 

Dziękujemy za oddane głosy.

 

tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia