TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

06.11.2011

Pomeczowa konferencja: Jest niedosyt.

Petr Nemec (Arka):

 

- Dzisiaj piłka okazała się bardzo niesprawiedliwa. Wszyscy widzieli, że to my byliśmy zespołem, który chciał grać i grał w piłkę, ale niestety w pierwszej połowie popełniliśmy jeden jedyny błąd i od razu zostaliśmy za niego skarceni, a potem musieliśmy gonić wynik. Mieliśmy kilka sytuacji na wyrównanie, aż w końcu jedną nich udało się wykorzystać i wszystko skończyło się remisem. Za walkę mogę zawodnikom podziękować, ale trochę niedosyt jest, bo apetyt mieliśmy większy niż na jeden punkt.

Nasi kibice, wsparci przez kibiców Lecha, stworzyli dziś świetną atmosferę, a nasi zawodnicy są przyzwyczajeni w meczach u siebie do fajnego dopingu. Bardzo nam już w tym sezonie pomogli i dziś dla naszych zawodników doping był na pewno pomocny.

 

Jarosław Araszkiewicz (Warta):

 

- Chciałem dzisiaj przerwać naszą złą passę. Mówiłem chłopakom, że możemy mieć jedną sytuację, którą będziemy musieli wykorzystać i mieliśmy ją. Zabrakło nam jednak konsekwencji. Nie chcę się usprawiedliwiać, że przy stałym fragmencie robiliśmy zmianę, a sędzia się trochę spóźnił, bo nie wiem, jakby to się skończyło. Muszę chłopakom podziękować, że dziś stworzyli kolektyw, a nie zbiór indywidualności, że chcieli dziś wygrać i tą złą passę przełamać. Stało się, jak się stało i punktów będziemy musieli teraz szukać na Polonii Bytom.

 

 

Notował: Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia