TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

29.10.2011

Pomeczowa konferencja: Źle wyszliśmy na drugą połowę

Petr Nemec (Arka Gdynia):

 

- O ile w pierwszej połowie jeszcze sobie radziliśmy, to już na drugą wyszliśmy źle. Było to tak naprawdę czekanie na bramkę i tak się ostatecznie stało. Nie wiem dlaczego ta druga połowa tak wyglądała. Praktycznie w jedną minutę straciliśmy jakiekolwiek szanse na dobry wynik.

 

Marcin Sasal (Pogoń Szczecin):

 

- Zagraliśmy dziś dwie różne połowy. W tej pierwszej, do momentu strzelenia bramki, Arka miała swoje sytuacje i zaskoczyła nas agresywnością i źle to się mogło skończyć. Potem my zdobyliśmy bramkę i myśleliśmy, że już jest po meczu i sobie pobiegamy do przerwy. W drugiej połowie w końcu zagraliśmy tak, jak powinniśmy grać: agresywnie, tworzyliśmy sporo sytuacji. Trzeba jednak przyznać, że Arka była jednym z najlepszych zespołów, które tutaj z nami grały. Na pewno musimy wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dziś możemy się cieszyć z tego, że drużyna zdobyła trzy punkty, ze potrafiła się podnieść w trudnym momencie. Strzeliliśmy znowu ładne bramki, zwycięstwo było przekonywujące. W siedemnastu meczach zdobyliśmy ponad trzydzieści punktów i myślę, że jest to plan, który zrealizowaliśmy. Nie zapominajmy jednak, że mamy jeszcze trzy spotkania, szalenie ważne do tego, żebyśmy mieli spokojną zimę i żebyśmy pracowali z głową pod kątem pierwszego miejsca. Cieszymy się, że mamy lidera i czekamy jeszcze na mecz Zawiszy Bydgoszcz.

 

 

Notował: Arkadiusz Skubek
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia