TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

25.10.2011

Nowe zakazy klubowe.

Informujemy, że klub Arka Gdynia wydał kolejne zakazy klubowe. Po meczu z Polonią Warszawa wydano kolejnych 7 zakazów.

 

 

Jeden zakaz za agresję i niewykonanie poleceń porządkowych.

 

Zgodnie z postanowieniami zawartymi w Rozdziale III paragraf 3 pkt.1 ppkt. d) Regulaminu imprezy Masowej, uczestnik imprezy jest obowiązany stosować się do zarządzeń i poleceń pracowników służby informacyjnej i porządkowej organizatora imprezy oraz spikera.

 

Dwa zakazy za wniesienie i spożywanie na terenie imprezy masowej alkoholu.

 

Zgodnie z paragrafem 4 punkt 1 podpunkt  j) oraz paragrafem 4 punkt 2 podpunkt e)  Regulaminu Imprezy Masowej zabrania się wnoszenia na stadion i posiadania na meczu napojów alkoholowych oraz  ich spożywania.

 

Cztery zakazy za wejście na  teren imprezy masowej - stadion piłkarski w Gdyni przy użyciu karnetu należącego do innej osoby.

 

Zgodnie z postanowieniami zawartymi w paragrafie 2 ust. 2 Regulaminu Imprezy Masowej na teren Stadionu może wejść oraz następnie przebywać na jego terenie wyłącznie osoba, która posiada odpowiednie dokumenty wymienione w ust.3. Zgodnie z treścią  paragrafu 2 ust. 3 Regulaminu Imprezy Masowej do wejścia i przebywania na terenie stadionu uprawniają imiennie opisane dokumenty wystawione przez organizatora – bilet, karnet, zaproszenie.
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia