TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

22.09.2011

Mateusz Siebert już po operacji

Dziś w poznańskiej klinice Rehasport operację kolana przeszedł Mateusz Siebert. Niestety kontuzja naszego piłkarza okazała się poważna, a prognozy dotyczące jego powrotu na boisku nie są zbyt optymistyczne. Jego rozbrat z futbolem szacowany jest na około pół roku.


Jak zdradził nam dr Tomasz Piontek, który przeprowadził czwartkowy zabieg, uszkodzeniu uległa nie tylko łąkotka, ale również chrząstka kolanowa. W takich przypadkach leczenie jest dość długotrwałe i niewykluczone, że powrót na boisko nastąpi dopiero pod koniec bieżącego sezonu.


Jak widać, pech nie opuszcza Sieberta. Przypomnijmy, że pierwsze poważne problemy z kolanem pojawiły się u Mateusza jeszcze podczas pierwszej jego przygody z Arką, w marcu 2010 roku. Wtedy utalentowany obrońca poddał się operacji, po której już nie zdołał wrócić boisko do końca sezonu. Gdy zimą tego roku Siebert wrócił do naszego klubu, znów pojawiły się problemy z kolanem i na jego występ musieliśmy czekać aż do maja. Niestety kilka tygodni temu kolano ponownie odmówiło posłuszeństwa i Mateusza czeka kolejna przerwa w grze.


Naszemu piłkarzowi życzymy oczywiście pomyślnego przebiegu rehabilitacji i jak najszybszego powrotu na boisko!


Skubi
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia