TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.09.2011

Bogdanka Łęczna - bilety. Nowy punkt sprzedaży.

 

W czwartek 15 września o godz. 12.00 ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Bogdanką Łęczna, który odbędzie się w sobotę (24 września) o godz. 17.30. 

 

Zapraszamy do naszych punktów sprzedaży oraz do zakupów przez internet.

 

Z przyjemnością informujemy, że w dystrybucje biletów zaangażował się nowy punkt sprzedaży:

Suple24.eu
Adres: 81-225 Gdynia, ul. Morska 150 (pierwszy sklep na rogu przed Estakadą Kwiatkowskiego w kierunku Chyloni)
Godziny otwarcia: pn - pt 10.00-18.00; sob 10.00-15.00,
Profil działalności to przede wszystkim sprzedaż suplementów diety i odżywek dla sportowców oraz sprzętu i akcesoriów sportowych.

 

 

Sprzedaż biletów w dzień meczu:

 

Kasa nr 3 będzie w całości (2 okienka) wyłączona dla potrzeb osób, które będą zakładały profile.  W kasie tej nie będzie prowadzona sprzedaż biletów. Kasa otwarta zostanie o godz. 14.00.

 

Kasy biletowe uruchomione zostaną o godz. 13.00 (kasa nr. 2) i 14.30 (wszystkie pozostałe)

 

Odbiór karnetów i wymiana wadliwych odbywa się codziennie w biurze klubu na stadionie w godz. 11.00-16.00. W dniu meczu odbiór i wymiana karnetów w kasie nr 2 od godz. 13.00.

 

-------------------

 

Informacja dla osób posiadających karnety:

Dotychczas w przypadku sytuacji braku odczytu karnetu przez „sprawdzarkę”, wejście na mecz było możliwe na podstawie dowodu tożsamości. Od  spotkania  z Bogdanką Łęczna (24.09) wszystkie osoby z wadliwymi karnetami będą kierowane do kasy reklamacyjnej.

Prosimy o jak najszybszą wymianę wadliwych karnetów w dniu meczu w kasie reklamacyjnej lub w dziale marketingu w dni powszednie w godzinach od 11-16.


Uwaga:

Sprzedaż biletów w punkcie w Gdyni na ul. Świętojańskiej 106 (Salonik prasowy u Piotra i Maksymiliana) została czasowo zawieszona.   

 

UWAGA!

W ZWIĄZKU Z PRZEPISAMI OBOWIĄZUJĄCEJ USTAWY O BEZPIECZEŃSTWIE IMPREZ MASOWYCH (DZ. UST. NR 62, POZ. 504 Z DNIA 20.03.2009, ROZ. 3, ART. 13, UST. 4, PKT. 2) KAŻDA OSOBA KUPUJĄCA BILET BADZ KARNET MUSI PODAĆ IMIĘ, NAZWISKO, NUMER PESEL ORAZ UMOŻLIWIĆ ZAPIS WIZERUNKU TWARZY.

ZAPIS WIZERUNKU TWARZY (FOTOGRAFIA) JEST OPERACJĄ JEDNORAZOWĄ TZN. ZDJĘCIE JEST ZAPISANE W BAZIE DANYCH KLUBU I PRZY ZAKUPIE BILETU NA KOLEJNY MECZ, BĄDZ KARNETU, NIE BĘDZIE KONIECZNOŚCI PONOWNEGO WYKONANIA ZDJĘCIA.

JEŚLI W BAZIE DANYCH NIE BĘDZIE ZNAJDOWAŁO SIĘ ZDJĘCIE OSOBY CHCĄCEJ KUPIĆ BILET, SYSTEM NIE ZEZWOLI NA JEGO WYDRUKOWANIE.

Oznacza to, że kibic nie posiadający pełnego, zweryfikowanego profilu wraz ze zdjęciem, nie będzie miał możliwości zakupu biletu!!!
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia