TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

08.09.2011

Giovani Duarte poza Arką. (Express Gdyński)

Natychmiastowe rozwiązanie kontraktu nastąpiło z winy zawodnika. Pierwszy zespół pod wodzą Petra Nemec przygotowuje się do meczu z Flotą Świnoujście.

- Główną przyczyną złamania warunków umowy było opuszczenie przez zawodnika zajęć treningowych. Kontrakt został rozwiązany ze skutkiem natychmiastowym – czytamy w oświadczeniu wydanym przez klub. Tym samym z władz klubu spadł balast w postaci kontraktu piłkarza, który i tak nie był brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecze I ligi.
 
Arkowcy liżą rany po spotkaniu z Ruchem Radzionków i przygotowują się do spotkania z Flotą Świnoujście. Po ostatnich niepowodzeniach piłkarze muszą jak najszybciej się pozbierać i skoncentrować na niezwykle ważnym sobotnim spotkaniu. Już dziś na treningu spodziewany jest Mirko Ivanovski. Na jego szczególnie liczy Petr Nemec. Napastnik strzelił bramkę dla Macedonii wydaje się, że jako jedyny jest wygranym ostatnich dni. Ma być zbawcą Arki i musi temu zadaniu podołać.
 
Ponadto do zdrowia wracają powoli Sławomir Mazurkiewicz i Flis, który jest alternatywą w postaci grającego w polu młodzieżowca. Być może to właśnie on lub Fabian Słowiński zagra obok Ivanovskiego w ataku w Świnoujściu. Pewny jest raczej powrót do bramki Marcina Juszczyka.
 
Jakim by Arka jednak składem nie wyszła przeciwko Flocie konieczne jest przywiezienie z wyspy Uznam punktów. Najlepiej trzech.

Ł. KrzemińskiPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia