TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

06.09.2011

Piłkarz meczu. Krajanowski dał przykład.

W tym sezonie w związku z brakiem relacji tv wybieramy "Ulubieńca gdyńskiej publiczności". Za mecz z Wartą największe uznanie kibiców wzbudził Jakub Kowalski, po meczu z Piastem Marcin Juszczyk, a po jedynym do tej pory wygranym z Olimpią Elbląg Mirko Ivanovski.

 

Także i tym razem wobec absencji Mirko mamy kolejnego laureata. Damian Krajanowski po słabym występie Arki otrzymał najwięcej głosów kibiców, ale była to także ocena podsumowująca jego dotychczasowe występy podczas których jako jednemu z nielicznych naszych graczy udawało się nie schodzić poniżej "swojego' poziomu. Damian pokazuje w każdym meczu serce do walki i na to liczymy także w kolejnych występach!

 

Na drugim miejscu kibice umieścili debiutujacego w Arce Petra Benata. Na pewno dla niego był to trudny występ. Wszedł aby odmienić losy meczu, ale po stracie bramki na 0:3 okazało się to zadaniem zbyt trudnym tego dnia. Petr zapamiętał jednak doping kibiców, o których wypowiedział się w samych superlatywach. Punktował także po przerwie Jakub Kowalski i to pozwoliło mu  znacząco zbliżyć się do prowadzącego Mirko. Pierwszy punkt  zdobył Michał Szromnik.

  

Klasyfikacja po meczu z Ruchem Radzionków:

 

1. Damian Krajanowski 21% (131 głosów) - 5 pkt

2. Petr Benat 15% (91) - 4 pkt

3. Jakub Kowalski 10% (63) - 3 pkt

4. Marcin Radzewicz 10% (61) - 2 pkt

5. Michał Szromnik 9% (53) - 1 pkt

 

 Łącznie na wszystkich oddano 617 głosów.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/IMG_0948_kopia_ee04c1c3f2b639016ecfc54a837f18aa.jpg

 

Klasyfikacja po 4 meczach w Gdyni:

 

1. Mirko Ivanovski - 13 pkt

2. Jakub Kowalski - 10 pkt

3. Damian Krajanowski - 6,5 pkt

4. Marcin Radzewicz - 6 pkt

5. Marcin Juszczyk - 5 pkt

6. Petr Benat, Marcin Budziński - po 4 pkt

7. Paweł Czoska, Krzysztof Łągiewka, Bartłomiej Niedziela  - po 3 pkt

8. Michał Szromnik, Wojciech Wilczyński - po 1 pkt

9. Sławomir Mazurkiewicz - 0,5 pkt

 

Klasyfikacja  prowadzona jest na podstawie ilości głosów kibiców  oddanych w sondzie umieszczonej na stronie www.arka.gdynia.pl. Taką sondę umieścimy także po ewentualnych meczach transmitowanych przez TV, ale nie wejdą one do klasyfikacji w naszej zabawie.

  

Punkty (5 ,4, 3, 2, 1) przyznawane są po każdym meczu pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone są między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; itd.). Przy większej niż dwóch graczy na daną pozycję o miejscu w" piątce" decydować będą "małe głosy".

W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

 

Dziękujemy za oddane głosy.

 

tr

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia