TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

05.09.2011

Sport, film i muzyka...czyli wrzesień z Multikinem!

W tym miesiącu Multikino (nasz partner) przygotowało moc atrakcji dla wszystkich. Nuda z pewnością nie grozi miłośnikom sportu, filmu czy muzyki.

 

Już w tę sobotę 10 września o godz. 21.00  miłośników sportu czeka najciekawsza walka ostatnich lat. Zbierający doświadczeniem w wadze ciężkiej Tomasz Adamek zmierzy się z weteranem z Ukrainy, Witalijem Kliczką. Pretendent do tytułu mistrza świata organizacji WBC skrzyżuje rękawice z jego obrońcą. 10 września w „Walce XXI wieku” na stadionie we Wrocławiu Góral stanie oko w oko z Doktorem Żelazną Pieścią. Obejrzyj starcie gigantów w Multikinie!


Więcej szczegółów TUTAJ

 

***

 

20 września o godz. 20.00 miłośnicy muzyki będa mogli obejrzeć  dokument muzyczny o zespole Pearl Jam

 Film Pearl Jam Twenty dokumentuje lata poprzedzające uformowanie zespołu, chaos panujący wkrótce po osiągnięciu megapopularności, ucieczkę z centrum uwagi oraz utworzenie kręgu zaufania, który nieustannie otacza grupę. Nakręcony z rozmachem, pełen oszałamiającej kolorystyki i muzyki film zmontowano z ponad 1200 godzin rzadkiego i niepublikowanego wcześniej materiału obejmującego wiele lat w historii zespołu. Pearl Jam Twenty to definitywny portret Pearl Jam – po części dokument muzyczny umożliwiający wniknięcie w intymny świat grupy, po części zaświadczenie o potędze muzyki i bezkompromisowym artyzmie.

 

Więcej szczegółów TUTAJ

 

***

 

W czwartek 22 września o godz. 20.00 Multikino zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. W 10 kinach sieci Multikino odbędą się przedpremierowe pokazy rewolucyjnego filmu Wim Wendersa PINA w technologii 3D. Seanse odbędą się w ramach projektu Opery i Balet HD.

 

22 września godz. 20:00
Seanse odbędą się w kinach: Bydgoszcz, Gdynia,  Kraków,  Szczecin, Poznań Stary Browar, Radom, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

ceny biletów:
25 zł – normalny
21 zł – grupowy

Pina nie jest biografią zmarłej przed dwoma laty choreografki Piny Bausch. To raczej hołd złożony przez Wima Wendersa jej twórczości i hymn na cześć sztuki. W subtelnym, wyciszonym filmie niemiecki twórca staje w obronie najdelikatniejszych wartości - uczuć, piękna, szacunku dla drugiego człowieka.
Reżyser zarejestrował najważniejsze przedstawienia artystki - Święto wiosny, Vollmond i Café Müller. Poprosił członków jej zespołu o wykonanie części układów na ulicach niemieckiego Wuppertalu. W filmie niemal nie padają słowa, środkiem ekspresji tancerzy jest ciało.
 
Więcej szczegółów TUTAJPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia