TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

02.09.2011

Doba przed Radzionkowem.

Niemal idealnie dobę przed meczem z  Ruchem Radzionków żółto-niebiescy zaliczyli piątkowe zajęcia podzielone na dwa etapy.

 

Najpierw wszyscy będący do dyspozycji sztabu zawodnicy, trenowali na bocznym boisku GOSiR, a potem udali się jeszcze na zajęcia taktyczne na główną płytę, aby w atmosferze przypominającej spotkanie ligowe przećwiczyć najważniejsze być może elementy, które mamy nadzieję przyniosą im jutro 3 punkty.

 

 http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/DSC_2032_kopia_1ae6e61b7607c69f8a8d76c29feed30c.jpg

 

Ćwiczyło dziś 21 zawodników z pola w tym młodzieżowcy Szwoch, Słowiński, Rysiewski oraz trzech bramkarzy.  Po raz pierwszy po przerwie spowodowanej urazem widzieliśmy także podczas zajęć z piłką Bartosza Flisa. Jego występ jednak w dniu jutrzejszym jest wątpliwy.  Jako jedyny indywidualne zajęcia zaliczał dziś Sławomir Mazurkiewicz. W jego przypadku sztab medyczny nie chce także ryzykować i zaleceniem jest aby kolejny uraz wyleczyć "do końca" i nie narażać Sławka na większe obciążenia wynikajace z treningu oraz warunków meczowych. Dlatego głównym elementem była  dziś dla niego solidna porcja zajęć biegowych.

 

Reszta graczy zaliczyła najpierw rozgrzewkę indywidualną, potem w dwójkach skupiła się na  ćwiczeniach z piłkami. Następnie mieliśmy doskonalenie długich i krótkich podań oraz odbiorów, a potem uderzeń z dystansu. Ostatnim elementem zajęć na bocznym boisku były wykończenia akcji strzałami z pierwszej piłki po dośrodkowaniach. Niektóre strzały zwłaszcza młodych zawodników, Szwocha i Słowińskiego nie pozbawione były wyjątkowej urody.

 

Trener Petr Nemec przyglądał się dziś zawodnikom pod kątem 18-stki, k†óra po raz kolejny przyprawia go o "ból głowy" jaki stwarza z jednej strony obsada pozycji młodzieżowca jak i brak ze względu na wyjazd na mecze kadry Mirko Ivanovskiego.

 

W rozmowie z nami po pierwszej części zajęć trener zdradził, że musi jeszcze podczas kolejnej "nocnej" narady "ze sobą" i swoimi wątpliwościami zadecydować o wyborze 2-3 zawodników. O efekcie tych rozważań piłkarze i my dowiemy się po jutrzejszych zajęciach przedpołudniowych.

 

Przypomnijmy, że stawką tego meczu będą dla obu drużyn 3 punkty, ale także odniesienie pierwszego zwycięstwa w historii spotkań, bowiem do tej pory zespoły spotykały się czterokrotnie i wszystkie mecze kończyły się remisami: 2 razy po 2:2, 1 raz 0:0 i 1 raz 1:1.

 

 tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia