TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

18.07.2011

Transmisje jeszcze nie potwierdzone.

W nawiązaniu do informacji o sprzedaży biletów i terminów pierwszych spotkań Arki w Gdyni i   możliwych zmian tych terminów ze względu na transmisje telewizyjne informujemy, że klub nie otrzymał jeszcze potwierdzenia dotyczącego najbliższego meczu Arka - Warta Poznań.

 

Jedyny oficjalny komunikat z PZPN  przesłany przez rzecznika prasowego informuje o decyzji w sprawie praw do transmisji:

 

W sezonie 2011/2012 prawa medialne do rozgrywek o mistrzostwo I ligi przysługują:

·         TVP Sport

·         Orange Sport

Kluby są zobowiązane do posiadania infrastruktury umożliwiającej przeprowadzenie oraz realizację transmisji z meczów I ligi.

 

Partnerzy telewizyjni mają wyłączne prawo do filmowania pola gry. Przebieg meczu jest przedmiotem udzielonej licencji. Kluby mogą filmować tak jak w przypadku meczów Ekstraklasy obraz poza polem gry (trybuny, ławki rezerwowych, konferencję prasową itp.).

 

Kluby będą miały możliwość do emisji na własnych stronach internetowych skrótów meczów z opóźnieniem, jednak jeszcze finalnie nie zostało to uzgodnione z nadawcami.

 

Klub, mimo wielokrotnych zapytań, do dnia dzisiejszego nie otrzymał żadnej oficjalnej informacji dotyczącej ewentualnej transmisji meczu z Wartą oraz jej terminu.

 

 tr

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia