TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

15.07.2011

Kowalski bliżej Arki! Kadra na ukończeniu?

Na zakończenie drugiego zgrupowania arkowcy zagrają dziś sparing z wystepującą na 6 poziomie rozgrywek niemieckich  (Landesliga Sachsen) drużyną VfL 05 Hohenstein-Ernstthal.

 

Po tym meczu żółto-niebiescy wracają do Gdyni gdzie powinni zameldować się nad ranem. Trener Petr Nemec zapewne spróbuje ustawienia najbardziej zbliżonego do tego jakiego można oczekiwać na inauguracje z Wartą.

 

Co prawda kilku zawodników nie ma jeszcze zawartych kontraktów, ale trwają w klubie  prace nad tym aby po powrocie ich do Polski podpisy stały się formalnością. Dotyczy to: Bartłomieja Niedzieli i Radosława Strzeleckiego oraz  indywidualnego kontraktu Jakuba Kowalskiego, ale w jego przypadku najważniejsze, a więc umowa z UKS SMS Łódź została zawarta. Zapadną także decyzje dotyczące Krzysztofa Łągiewki i Davida Prochazki. Maciej Szlaga przejdzie jeszcze dodatkowe badania medyczne.

 

Wydaje się więc, że proces budowy drużyny na tym etapie zbliża się pomału do końca.

 

 tr

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia