TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

28.06.2011

Żołnierewicz już po operacji

Jak już pisaliśmy wczoraj, Krystian Żołnierewicz jest już po operacji prawego kolana. Nasz młody obrońca odniósł poważną kontuzję podczas piątkowego treningu, który okazał się być ostatnim jego kontaktem z futbolówką na kilka miesięcy.

 

 - To była typowe starcie, jakich na boisku jest wiele. Wystawiłem prawą nogę, aby odegrać piłkę, z tyłu zostałem zblokowany, a w tym samym momencie zostałem trafiony w nogę. Czułem tylko, jak kolano „uciekło” mi na zewnątrz i już wiedziałem, że nic dobrego mnie nie czeka.

 

Zabieg został przeprowadzony w klinice Rehasport w Poznaniu, a przewodził mu znany specjalista dr Tomasz Piontek. Jak przekazał nam Krystian, wszystko przebiegło pomyślnie. Podczas operacji zostały zrekonstruowane  więzadła krzyżowe przednie, a interwencji chirurgicznej wymagały także obie łąkotki.

 

- Dziś czuję się już dobrze, oczywiście do pewnego stopnia, bo trudno powiedzieć, aby cała ta sytuacja należała do przyjemnych. Mam świadomość, że czeka mnie teraz dłuższy rozbrat z futbolem, choć lekarze pocieszają mnie, że nie powinien on trwać dłużej niż trzy miesiące. Podkreślają, że jestem silny, więc rehabilitacja powinna potoczyć się szybko. Podobną kontuzję jakiś czas temu odniósł Bartosz Bosacki, a trzy miesiące później wrócił na boisko. Mam nadzieję, że ze mną będzie podobnie.

 

Nie jest tajemnicą, że sytuacja Żołnierewicza jest dodatkowo skomplikowana za sprawą kończącej się umowy z Arką. Przewodniczący Rady Nadzorczej Witold Nowak nie ukrywa, że mimo poważnej kontuzji piłkarza, klub jest nadal zainteresowany kontynuowaniem współpracy z tym utalentowanym zawodnikiem.

 

- Krystianowi przedstawiliśmy warunki nowego kontraktu już pół roku temu i nadal jesteśmy nim poważnie zainteresowani. Jego kontuzja nic w tej kwestii nie zmienia. Mam nadzieję, że Żołnierewicz w dalszym ciągu będzie reprezentował barwy Arki.

 

Pozostaje zatem liczyć na to, że Krystian zdecyduje się na pozostanie w Arce i oczywiście życzyć mu jak najszybszego powrotu do zdrowia!

 

Arkadiusz Skubek 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia