TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

21.06.2011

Próba bicia rekordu Guinnessa w podawaniu piłki zakończona sukcesem!

Wczoraj na Skwerze Arki Gdynia odbyła się jedna z akcji organizowanych w ramach  Gdynia Razem Festiwal -  generalna próba bicia rekordu Guinnessa w podawaniu piłki! Organizatorem i pomysłodawcą akcji było Gdyńskie Liceum Autorskie, natomiast klub jako wieloletni partner GLO w czynny sposób wspierał akcję. 

 

Pomimo kapryśnej pogody, jak na tę porę roku, podczas całej akcji przewinęło się ok 500 osób, które kopały piłkę! Podawanie piłki trwało 12 godzin, od godz. 9.00-21.00. Poza młodzieżą ze szkół podstawowych, bardo chętnie przyłączały się liczne wycieczki szkolne, które w tym czasie akurat przebywały w okolicach Skweru Arki. Po południu do akcji dołączyła również młodzież ze Stowarzyszenia Inicjatywa Arki Gdynia, która  dumnie prezentowała się na Skwerze w żółto-niebieskich strojach.  Przy takim wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć wsparcia naszych Old Boyów, których reprezentacja w składzie: Tomasz Korynt, Mieczysław Rajski oraz Jacek Pietrzykowski uczestniczyli w podawaniu piłki od godz. 17-18.

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/_LAW9412_e0a2146873392685d664021c14a0409e.jpg
 

Dodatkową atrakcją podczas całej akcji był nasz klubowy Śledź, którego można było spotkać w okolicach bulwaru  od godziny 9.00-20.00.

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/sledz_9241d6db9e3db17c2e063124be055396.jpg

 

 

Dzięki wytrwałości bardzo wielu osób oraz licznemu zaangażowaniu przypadkowych osób, generalna próba bicia rekordu Guinnessa zakończyła się sukcesem. Materiały dokumentujące przebieg próby zostały już wysłane do komisji, która następnie mamy nadzieję, wyda zgodę na przystąpienie do właściwego pobicia dotychczasowego rekordu, który wynosi 24 h! WSZYSCY TRZYMAMY KCIUKI. 

 

 
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia