06.06.2011

Grali w reprezentacjach.

W miniony weekend odbywały się mecze eliminacyjne i towarzyskie. W niższych kategoriach wiekowych nie zabrakło także występów zawodników Arki.

Tadas Labukas wszedł na plac gry w 46. minucie przegranego przez Litwę sensacyjnie meczu z Liechtensteinem 0:2.

W meczu  kadry U-20  Stefana Majewskiego wystąpili Paweł Czoska i Marcin Budziński. Polska przegrała w ramach Turnieju Czterech Narodów z Włochami 0:1. Mecz toczył się przy 30 stopniowym upale. Marcin zagrał w pierwszej połowie, a Paweł od 1 do 60 min.  Dziś w towarzyskim meczu  przeciwko Grecji przegranym 1:2 (0:2) "Budzik" zagrał do 66 minuty, a "Czocha" rozegrał całe spotkanie.

W U-18 trenera Władysława Żmudy wystąpili w dwumeczu ze Szwecją Michał Szromnik i Krystian Żołnierewicz. W pierwszym meczu wygranym 2:1 (1:0) Michał bronił całe spotkanie, Krystian w 64 min. otrzymał drugą żółtą kartkę i w efekcie czerwoną ( pierwszą żółtą za faul w polu karnym w 49 min). W drugim meczu jednak zagrał całe spotkanie, a Michał siedział na ławce. Rewanż wygrali Szwedzi 1:0 (0:0).