TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

26.05.2011

Decyzje Komisji Ligi: Moretto może grać!

Żółta kartka jaką w meczu 29. kolejki otrzymał Marcelo Moretto nie będzie wliczana do rejestru napomnień i tym samym może on być do dyspozycji trenera Frantiska Straki na ostatnie spotkanie ze Śląskiem Wrocław. Taką decyzję po odwołaniu klubu podjęła dziś Komisja Ligi.

Komisja Ligi nałożyła karę finansową w wysokości dziesięciu tysięcy złotych na klub Cracovia w związku z poważnymi zaniedbaniami organizacyjnymi (wejście osoby nieuprawnionej do szatni sędziów po zawodach i brak właściwej reakcji służb porządkowych) oraz szczególne natężenie wulgaryzmów podczas meczu 28. kolejki Ekstraklasy Cracovia - Widzew Łódź.

Na klub Lechia Gdańsk nałożono kare finansową w wysokości dwóch tysięcy złotych za szczególne natężenie wulgaryzmów podczas meczu 28. kolejki Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Lech Poznań.

Po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN oraz zapisem wideo, Komisja Ligi oddaliła protest klubu Śląsk Wrocław dotyczący żółtej kartki jaką otrzymał w meczu 29. kolejki Ekstraklasy Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław zawodnik Sebastian Mila. Była to czwarta żółta kartka tego zawodnika w sezonie - powyższe oznacza, że nie jest on uprawniony do gry w najbliższym meczu Ekstraklasy.

Po zapoznaniu się z opinią Kolegium Sędziów PZPN oraz zapisem wideo, Komisja Ligi postanowiła, iż żółta kartka (czwarta w sezonie), którą został ukarany zawodnik Arki Gdynia Marcelo Moretto w meczu 29. kolejki Ekstraklasy Arka Gdynia - Legia Warszawa, nie będzie wliczana do rejestru napomnień. Powyższe oznacza, że zawodnik jest uprawniony do gry w najbliższym meczu Ekstraklasy.

(Ekstraklasa SA)Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia