TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

12.05.2011

Decyzje Komisji Ligi: Bruma zdyskwalifikowany na trzy mecze.

Na posiedzeniu w dniu 12 maja Komisja Ligi podjęła następujące decyzje:  Ukarano kluby Legia Warszawa, Górnik Zabrze, Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk, Ruch Chorzów i GKS Bełchatów; dyskwalifikacje dla Thiago Cionka (Jagiellonia Białystok) i Marciano Brumy (Arka Gdynia).

 

Na klub Legia Warszawa nałożono karę finansową w wysokości pięciu tysięcy złotych w związku z zachowaniem kibiców tego klubu(okrzyki antysemickie, spalenie szalika oraz wywieszenie transparentów niezwiązanych z zawodami) podczas meczu 24. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Widzew Łódź.

Na klub Górnik Zabrze nałożono karę finansową w wysokości pięciu tysięcy złotych za wywieszenie przez kibiców tego klubu transparentów niezwiązanych z zawodami oraz za szczególne nasilenie wulgaryzmów podczas meczu 26. kolejki Ekstraklasy Górnik Zabrze - Legia Warszawa.

Na klub Jagiellonia Białystok nałożono karę finansową w wysokości trzech tysięcy złotych za wywieszenie przez kibiców tego klubu transparentów niezwiązanych z zawodami podczas meczu 25. kolejki Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź.

Na klub Lechia Gdańsk nałożono karę finansową w wysokości trzech tysięcy złotych za wywieszenie przez kibiców tego klubu transparentów niezwiązanych z zawodami podczas meczu 25. kolejki Ekstraklasy Lechia Gdańsk - Wisła Kraków.

Na klub Ruch Chorzów nałożono kare finansową w wysokości tysiąca złotych za wywieszenie przez kibiców tego klubu transparentu niezwiązanego z zawodami podczas meczu 25. kolejki Ekstraklasy Ruch Chorzów - KGHM Zagłębie Lubin.

Na klub GKS Bełchatów nałożono kare finansową w wysokości tysiąca złotych za wywieszenie przez kibiców tego klubu transparentu niezwiązanego z zawodami podczas meczu 25. kolejki Ekstraklasy PGE GKS Bełchatów -Arka Gdynia.

Zawodnik Jagiellonii Białystok Thiago Cionek , który w meczu 26. kolejki Ekstraklasy Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok otrzymał samoistną czerwoną kartkę za brutalny faul na przeciwniku został zdyskwalifikowany na sześć meczów Ekstraklasy. Dodatkowo nałożono na niego karę finansową w wysokości dziesięciu tysięcy złotych.

Zawodnik Arki Gdynia Marciano Bruma został zdyskwalifikowany na trzy mecze Ekstraklasy za brutalny faul na przeciwniku, który umknął uwadze sędziego w 90. minucie meczu 26. kolejki Ekstraklasy Arka Gdynia - Ruch Chorzów.

Komisja Ligi oddaliła protest Jagiellonii Białystok dotyczący żółtej kartki jaką otrzymał w meczu 26. kolejki Ekstraklasy Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok zawodnik Grzegorz Sandomierski.

(Ekstraklasa SA)
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia