TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

23.04.2011

Konferencja po meczu z Polonią

Franciszek Straka (Arka Gdynia): - Ciężko zebrać słowa po takim meczu. Musimy jednak zaakceptować przegraną. Polonia Warszawa była dzisiaj zdecydowanie lepszą drużyną. Popełniliśmy zbyt dużo prostych błędów, których mogliśmy uniknąć. Sprawiliśmy, że Polonia z dużą łatwością szturmowała naszą bramkę. Ale taka jest właśnie piłka. Tak jak już mówiłem: Polonia była lepszym zespołem i była po prostu dużo lepiej dysponowana. Patrzymy teraz w przyszłość i musimy zmobilizować się na kolejne spotkania.

Jacek Zieliński (Polonia Warszawa): - My jesteśmy w zupełnie innych nastrojach niż trener Straka i piłkarze Arki. Jesteśmy zadowoleni i myślę, że zagraliśmy naprawdę dobry mecz. Dużymi fragmentami ta gra wyglądała bardzo poprawnie. Paradoksem jest to, że można się przyczepić do skuteczności. Gdybyśmy wykorzystali te wszystkie okazje, to wynik mógłby być jeszcze wyższy.

 

 

źródło: Sportowe Fakty
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia