TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

19.04.2011

Piłkarz rundy: Rafał Siemaszko wyróżniony przez kibiców!

Za nami już 7 kolejka rundy rewanżowej, a więc   i prawie  półmetek  w naszej zabawie i głosowaniu na najlepszego / najpopularniejszego zawodnika Arki w rundzie wiosennej. Przypominamy, że klasyfikacja zawodników Arki prowadzona jest na podstawie ilości głosów kibiców  oddanych w sondach pomeczowych  umieszczanych na stronie www.arka.gdynia.pl.

 

Tym razem największe uznanie wśród kibiców za swoją postawę na boisku uzyskał Rafał Siemaszko. Pisaliśmy już po meczu z Jagiellonią iż jest to także efekt zaufania jakim go obdarzają i wierzą że dane mu będzie w końcu strzelić bramkę dla Arki w Ekstraklasie. Tym razem jeszcze się nie udało, ale fakt, że Rafał zagrał po raz pierwszy od początku w wyjściowym składzie, jego zaangażowanie na treningach i niewątpliwy instynkt strzelecki jaki pokazywał w swoim poprzednim klubie sprawia, że i w Arce jest coraz bliżej momentu gdy trafi do siatki rywali. Kibice docenili także autorów dwóch pierwszych bramek w meczu przeciwko "Pasom". Marcelo Moretto zagrał drugi raz "na zero" i pokazał pod koniec meczu paradę rodem z Ligi Mistrzów, w której występował. Obecność w piątce lidera Miroslava Bożoka pokazuje jak ważnym zawodnikiem stał się Miro w tej rundzie .

 

 

http://arka.gdynia.pl/images/galeria_zdjecie/big/siemaszko_02_338464f1bb55dedfd70b2b0db8a9606d.jpg

 

 

Prowadzenie w naszej klasyfikacji utrzymał Miro Bożok, tuż za nim jest Marcelo Moretto, a na trzecie miejsce wskoczył Paweł Zawistowski.

 

Klasyfikacja meczu z Cracovią.


1. Rafał Siemaszko 21% (197 głosów) -  5 pkt

2. Paweł Zawistowski 16%  (150) - 4 pkt

3. Miroslav Bożok  11% (99) - 3 pkt

4. Marcelo Moretto 10% (94) - 2 pkt

5. Tadas Labukas 9% (86)- 1 pkt


Łącznie: 937 głosów.

Klasyfikacja po 7. kolejce wiosny:

 

1. Miro Bożok - 20 pkt.

2. Marcelo Moretto - 18 pkt

3. Paweł Zawistowski - 13 pkt

4. Emil Noll - 12 pkt

5. Rafał Siemaszko - 9 pkt

6. Ervin Skela - po 7 pkt

7. Giovani Duarte - 5 pkt

8. Robert Bednarek, Krystian Żołnierewicz - po 4 pkt

9. Denis Glavina, Marciano Bruma, Tadas Labukas - po 3 pkt
10. Ante Rozic, Junior Ross - po 2 pkt

 

Dziękujemy za oddane głosy!

 

Przypominamy zasady: Punkty (5,4, 3,2,1) przyznawane są pięciu zawodnikom. Przy równej ilości głosów punkty dzielone będą między wszystkich zawodników (np. 5 zawodników z tą samą ilością tj 5+4+3+2+1 = 15 pkt/5 graczy = 3 pkt każdy, dwóch: 5+4, 4+3, 3+2 lub 2+1 stąd: 4,5 pkt; 3,5pkt.; 2,5 pkt; 1,5pkt, itd.). Przy większej ilości graczy o miejscu w" piątce" decydować będą "małe głosy".


W przypadku równej ilości punktów w klasyfikacji końcowej zadecyduje większa średnia otrzymanych głosów.

 

W rundzie jesiennej  rekordzistą naszego plebiscytu był Mirko Ivanovski, który cztery razy zostawał najlepszym zawodnikiem meczu: Lech, Górnik, Cracovia, Bełchatów. Dwukrotnie zawodnikiem meczu wybierano: Denisa Glavinę, Miroslava Bożoka i Pawła Zawistowskiego.
 
W tej rundzie dwa razy wygrali do tej pory Marcelo Moretto i Emil Noll.
 
 Najlepszy piłkarz otrzyma Puchar "Najlepszy piłkarz rundy wiosennej".

 


tomrybPoprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia