TA STRONA UŻYWA COOKIE.
Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
statystyki
chignahuapan

Aktualności

img

10.04.2011

Statystyka meczu Jagiellonia - Arka. Jeden cios i pauza dla Brumy.

Na podstawie relacji w Orange Sport podajemy podstawowe statystyki meczowe, natomiast w momencie otrzymania pełnej analizy spotkania z systemu "Matchviewer" przedstawimy dodatkowe najciekawsze liczby ilustrujące jego obraz.

 

W pierwszej połowie zespoły nie oddały wg. statystyk celnego strzału mimo, że były bardzo blisko ...zdobycia  bramki. Najpierw jednak Tomasz Frankowski trafił w słupek, a potem piłka po atamowym uderzeniu Emila Nolla trafiła w poprzeczkę i odbiła się tuż przed linią bramkową... Zabrakło naprawdę niewiele. Kartka dla Marciano Brumy to czwarty kartonik w sezonie i dlatego zabraknie go w meczu z Cracovią.

 

W drugiej połowie gra układała się dla Arki  w miarę dobrze, ale niestety jedyny celny strzał Jagiellonii w tym meczu przyniósł jej trzy punkty i pozostawił Arkę w niezwykle trudnej sytuacji przed następnym meczem z "Pasami". 

 

Miroslav Bożok otrzymał dwie żółte kartki , w efekcie czerwoną, ale z Cracovią zagra gdyż była to jego trzecia żółta kartka w sezonie (a te się liczą jeśli ich efektem jest czerwona). Miro pauzował już po meczu z Lechią, ale wtedy otrzymał czerwień bez pokazywania drugiej żółtej.

 

Jagiellonia - Arka 


Bramki 1 (0) - 0

 

Strzały 4 (2) - 10 (3)

- celne 1 (0) - 2 (0)
- niecelne 3 (2) - 8 (3)

Rzuty rożne 4 (4) - 6 (3)


Faule 18 (9) - 18 (8)

Spalone 8 (5) - 2 (0)

Żółte kartki  1 (0) - 5 (3)

Czerwone kartki 0 - 1 (0)


- w nawiasach statystyka po 45 minutach.

 

 tr
Poprzedni Następny

 

 

 

 

 

 

SPONSORZY MŁODEJ ARKI

 

 

     

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY MEDIALNI

 

 

Arka Gdynia Copyright Arka Gdynia